Aktörlerin Başı James Bond ile Neden Dertte?
Popüler

Aktörlerin Başı James Bond ile Neden Dertte?

"James Bond’la başımız dertte. Ne yapsak bilmiyoruz..." James Bond’u canlandıran gelmiş geçmiş tüm aktörlerin kutsal marşı olabilir bu.

Farkında mısınız, bilmiyoruz ama 1962’den bu yana James Bond olarak eline silah alan her aktör en az bir kez istifa etti. Misyonlarını tamamlamak şöyle dursun, bazıları sözleşmenin yenilenmesini dahi beklemedi. Bazılarının da sözleşmelerinin yenilenmesine izin verilmedi. 007 koduyla Bond’a 2006’da hayat vermeye başlayan Daniel Craig de rolüne daha fazla devam etmeyeceğini açıklayınca – ki kendisi yıl bakımından Roger Moore’u geçip, görevde en uzun kalan Bond ajanı – eski defterleri karıştırmak farz oldu tabii.

 

Bir sonraki telefon Daniel Craig'e açılıyor. Bir telefonla aktörlerin işine son veren prodüktörler, yine bir telefonla yeni bir aktöre rol teklif edebiliyor.

Aradan 12 yıl geçmiş. Craig, 2020'de beşinci ve muhtelemen son 007 misyonuyla karşımızda olacak. Verdiği röportajlardan miadının dolduğunu hissettiriyor. Tıpkı diğer aktörler gibi, onda da benzer bir yılgınlık ve bıkkınlık söz konusu ama nafile. James Bond, canlarından bir parça olmuş artık. Bıraksa da içinden silip atamıyor...

 

 

İZLE
4000 Parçalık James Bond Koleksiyonu
İlgili Başlıklar
Daha Fazlası