'Battle of the Bastards' Nasıl Çekildi?

Dizi tarihinin en başarılı bölümlerinden birinin (aldığı 7 Emmy de öyle söylüyor) kamera arkası dudağınızı uçuklatabilir.

20 Eylül 2016

'Battle of the Bastards' Nasıl Çekildi?

68. Emmy Ödülleri Pazar gecesi sahiplerini buldu. Yayınlanmaya başlandığı 2011 yılından bu yana törenin müdavimi Game of Thrones da elbette neredeyse tam kadro oradaydı. Kabul edelim ki dizinin, 'Drama Dalında En İyi' seçilmesini pek yadırgamadık.

Ancak bu yıl pek çok GoT izleyicisi, en az dizinin yapımcıları kadar, bazı bölümlerin (evet, bunlardan biri de 'The Door') ayrıca takdir edilmesini bekliyordu. Nitekim öyle de oldu. 6. sezonun 9. bölümü 'Battle of the Bastards' geceden tam 7 farklı ödülle ayrıldı. Bu aynı zamanda, yıllardır E.R.'ın 'Love's Labor Lost' bölümünün elinde olan bir rekorun da kırıldığı anlamına geliyor.

Hele de bölümün yönetmen koltuğunda oturan ve 7 Emmy'den birinin sahibi olan Miguel Sapochnik'in "Bugüne dek dahil olduğum, lojistik yönüyle en karmaşık proje" tanımından sonra, insan bu bölümün nasıl çekildiğini ister istemez merak ediyor. Öyleyse sizi aşağıdaki videolara alalım. Ayrıca bölümü şöyle bir hatırlamak isteyenler de olacaktır, bölüm fotoğraflarıyla unutulmaz bir saati anmak için de buraya buyurun.

Iloura 2016 Game of Thrones Season 6 breakdown reel from Iloura on Vimeo.


77. Golden Globe Adayları Belli Oldu!

POPÜLER | 77. Golden Globe Adayları Belli Oldu!

Wonder Women 1984’den İlk Fragman Yayınlandı

POPÜLER | Wonder Women 1984’den İlk Fragman Yayınlandı

Marc Jacobs Geri Dönüyor

POPÜLER | Marc Jacobs Geri Dönüyor

Time Dergisine Göre 2019’un En İyi 10 Filmi

POPÜLER | Time Dergisine Göre 2019’un En İyi 10 Filmi

James Bond’un Yeni Filmi No Time to Die’dan İlk Fragman

POPÜLER | James Bond’un Yeni Filmi No Time to Die’dan İlk Fragman

Yüksek Moda İş Birliği: AIR DIOR

POPÜLER | Yüksek Moda İş Birliği: AIR DIOR

Daha Fazla Göster