Popüler

David Beckham Kızıyla Futbol Maçı İzlerse

David Beckham ve kızı Harper Beckham İngiltere-Norveç çeyrek final maçını birlikte izledi.

19-06/29/david-beckham-1152341806-1561794728.jpg

David Beckham ve kızı Harper Beckham geçtiğimiz gün İngiltere kadın milli futbol takımının maçını izlemek için birlikte Fransa'dalardı. Le Havre'da Stade Océane'a giden ikili 2019 Fifa Kadınlar Dünya Kupası kapsamında gerçekleşen İngiltere-Norveç çeyrek final maçını birlikte izledi.

Babasının gerçek bir futbol efsanesi olmasından faydalanan Harper Beckham, maç boyunca David'den pozisyonlar hakkında detaylı açıklamaları dinledi. İngiltere'nin sergilediği üstün performans karşısında heyecanlarını gizleyemeyen ikili, 3-0'lık galibiyet skoruyla da staddan mutlu ayrıldı.

Bu arada, David Beckham'ın PR amacıyla değil, gerçekten milli takımı desteklemek için Fransa'ya gediğini de belirtelim. Karşılaşma öncesi takımla birlikte çekilen pozlarını da Instagram'dan paylaşan David, hem tebriklerini hem de şans dileklerini sosyal medyadan duyurdu. Kızı Harper'ın da oldukça heyecanlı olduğunu söyleyen Beckham'ın bu açıklaması, maç sırasında yerinde oturamayan Harper ile doğrulandı. Kim bilir, belki Beckham soyadının futbol serüvenini Harper Beckham devam ettirir!

İZLE
Mario Gómez Kamera Arkası
İlgili Başlıklar
Daha Fazlası