Üç yetenek bir yerde

Burak Tozkoparan, Arda Hacıoğlu ve Utku Ateş. Son dönemin parlayan yıldızlarından bu üçlüyü dikkatle takip etmekte fayda var.

04 Eylül 2015

Üç yetenek bir yerde

BURAK TOZKOPARAN

Paramparça dizisinde Ozan karakteriyle kendini sevdiren 22 yaşındaki Burak Tozkoparan, hızlı yükselişini bu sezon sinemada da sürdürmeye hazırlanıyor. Bir yandan dizinin yeni sezonu için çalışmalara başlayan, bir yandan da Gizli Ajanda adlı gençlik filmiyle beyazperdede boy göstermeye hazırlanan genç oyuncunun yetenekleri bununla da bitmiyor. Tozkoparan aynı zamanda bir baterist ve bu alanda ödülü dahi var. Bir adamda bu kadar yetenek olunca da piyasada kalıcılık kaçınılmaz oluyor.

 


UTKU ATEŞ

Onu rol aldığı reklam filmlerinden ya da daha iyisi Kurt Seyit ve Şura dizisinden hatırlayanlarınız olabilir. Bahçeşehir Üniversitesi’nde Sinema Radyo ve Televizyon bölümünü bitiren, aynı üniversitede bir de reklamcılık okuyan 25 yaşındaki oyuncu, Çilek Kokusu adlı dizide Barış’ı canlandırdı. Okul hayatındaki azmi ortada, kariyerinde de aynı özeni gösteriyor olacak ki, Akademi 35 Buçuk’ta da temel oyunculuk ve kamera oyunculuğu eğitimi almış. Anlayacağınız temel sağlam, sıra duvarı çıkmakta.

 


ARDA HACIOĞLU

1991 doğumlu Arda Hacıoğlu, modellik kariyerinin yanında oyunculukla ilgilense de ait olduğu yer daha çok podyumlar oldu. 2013’te Best Model of Turkey’de ikinci seçilen Hacıoğlu’nun kariyerinde önemli markalarla yaptığı işbirlikleri yer alıyor. Ancak şu sıralar oyunculuğa da ciddi şekilde el atmış durumda. Yakışıklı model bir süredir ekranlarda. Yeni sezonun iddialı yapımlarından Şehrin Melekleri’ndeki Mirza karakteriyle de bu yerini sağlamlaştırmaya kararlı.

 

Yazının tamamı ve çok daha fazlası GQ Türkiye Eylül sayısında ve GQ Türkiye Dijital edisyonunda...


Stranger Things'in Yıldızı Natalie Dyer ile Konuştuk

RÖPORTAJ | Stranger Things'in Yıldızı Natalie Dyer ile Konuştuk

Stranger Things'in Yıldız Oyuncuları Finn Wolfhard ve Joe Keery ile Konuştuk

RÖPORTAJ | Stranger Things'in Yıldız Oyuncuları Finn Wolfhard ve Joe Keery ile Konuştuk

Yeni Nesil Yeni Doku

RÖPORTAJ | Yeni Nesil Yeni Doku

Bir Centilmenin Evinde Neler Olmalı?

RÖPORTAJ | Bir Centilmenin Evinde Neler Olmalı?

Şarkıları ve Sesiyle Büyülü Bir Dünyanın Kapılarını Açan Oh Land

RÖPORTAJ | Şarkıları ve Sesiyle Büyülü Bir Dünyanın Kapılarını Açan Oh Land

John Wick 3: Parabellum ile Macera Kaldığı Yerden Devam Ediyor

RÖPORTAJ | John Wick 3: Parabellum ile Macera Kaldığı Yerden Devam Ediyor

Daha Fazla Göster