Hayatınızın serüvenine hazır mısınız?

Herkese bir hayal gibi gelen, hayatta sadece bir kere yaşanabilecek deneyimler n11.com ile gerçek oluyor. Dünya turundan, Everest tırmanışına; köpekbalıklarıyla dalıştan, Game of Thrones Seti ziyaretine kadar en sıradışı maceralar n11.com'da sizi bekliyor.

23 Aralık 2014

Hayatınızın serüvenine hazır mısınız?

Tatil sizin için deniz, güneş, kum üçlüsünden daha fazlasını ifade ediyorsa, n11.com arayıp da bulamadığınız çılgın maceraları ayağınıza kadar getiriyor. Yeni yerler keşfetmenin, farklı deneyimler yaşamanın değerini bilenler için hazırlanan "Hayatının Serüveni" gezileri n11.com ayrıcalığıyla sizleri bekliyor.

Dünyanın en gözde partileri, kadın ve erkekler için moda showları, en çok hayal edilen rotalar, dünya çapında ses getiren dizilerin set ziyaretleri, en çılgın doğa aktiviteleri, hayalleri süsleyen ünlüler ile tanışma fırsatı ve daha birçok çılgınca deneyim n11.com Tatil ve Eğlence Kategorisi altında "Hayatının Serüveni" başlığında yer alıyor.

Her ay 11 yeni deneyimin tanıtılacağı platformda bu özel serüvenler kişi başı 3.000 TL ile 170.000 TL arasında değişen fiyatlarla satışa sunuluyor. Halihazırda; "111 Günlük Dünya Turu", Avustralya’da gerçekleşecek "Okyanusta Heyecanlı Dalış", Hugh Hefner’ın Beverly Hills’teki malikanesinde gerçekleşecek "Midsummer Night’s Dream Party", Kosta Rika’da 11 günlük 400 metre denizaltı keşfi "Deniz Altı Keyfi", Boeing 727 ile uzayın sınırında "Sıfır Yer Çekimi", dünyanın zirvesinde "Everest’te Trekking", Finlandiya’da dünyanın en hızlı otomobilleriyle "Supercar Buz Sürüşü", dünyanın en ünlü tasarımcılarının yer aldığı "Londra Moda Haftası", soğuk zarafetin adresi "Buz Oteli Deneyimi", gece yarısı güneşi olarak bilinen "Bir Kış Vakti İzlanda" gezileri platformda yer alıyor.

n11.com bunlara ek olarak "Game of Thrones Seti Gezisi" ile Kuzey İrlanda’da 5. sezonu çekilen ve dünya çapınca ses getiren dizinin kamera arkasını ziyaret ederek dizinin yazarı David Benioff ile tanışma imkanı sunuyor.

Hepsi ve çok daha fazlası "Hayatının Serüveni"ni yaşamak isteyenleri n11.com'da bekliyor.


Elektrikli Scooter'la İlk Sürüş, İlk Ufak Kaza

SEYAHAT | Elektrikli Scooter'la İlk Sürüş, İlk Ufak Kaza

GQ Türkiye ile Cumadan Pazara: Akyaka

SEYAHAT | GQ Türkiye ile Cumadan Pazara: Akyaka

GQ Türkiye İle Cumadan Pazara: Mavi Bayraklı Plajlar Listesi

SEYAHAT | GQ Türkiye İle Cumadan Pazara: Mavi Bayraklı Plajlar Listesi

GQ Türkiye ile Cumadan Pazara Karantina Sonrası Bodrum

SEYAHAT | GQ Türkiye ile Cumadan Pazara Karantina Sonrası Bodrum

GQ Türkiye ile Cumadan Pazara: Eski Foça

SEYAHAT | GQ Türkiye ile Cumadan Pazara: Eski Foça

GQ Türkiye ile Cumadan Pazara: Urla

SEYAHAT | GQ Türkiye ile Cumadan Pazara: Urla

Daha Fazla Göster