2013'te nereye gidelim?
Travel

2013'te nereye gidelim?

Yılbaşı programınız muhtemelen hazırdır. Peki senenin geri kalanı için de hazırlıklara başladınız mı?

İzlanda: Volkan, kül, fiyort, lezzetli balıklar, ıssızlık... Böylesi bir karışım için fiyatlar çok ucuz. Düzeltelim, 2013’te son defa ucuz. İflas eden İzlanda ekonomisi artık belini doğrultuyor. Bir sene daha ertelerseniz zararlı çıkarsınız.

Meksika-Belize-Guatemala-Honduras: Gelecek yıla çıkabilirsek gidip Maya harabelerini görün. Şimdilerde ziyaret etmenize gerek yok çünkü bilgelik peşindeki turistler, Maya takviminin kıyamet öngördüğü 21 Aralık’a kadar her yeri tıklım tıkış doldurdu. Seneye sessiz, rahat...

Hırvatistan: Haziranın ikinci yarısıyla temmuzun ilk günleri arasına denk getirin. Ülke 1 Temmuz’da Avrupa Birliği’ne tam üye oluyor. Kutlama ve hazırlıklardan doğan neşeden siz de payınızı alırsınız, emin olun.

Black Rock Desert/Nevada, ABD: Koca ülkeye New York ve Miami’den ibaretmiş muamelesi yapmayın. GQ Türkiye festival takvimine Burning Man’i de ekliyor. Dünyanın dört tarafından binlerce sanatçı gelip çölde bir şehir oluşturuyor, bir hafta sonra ne ürettilerse yakıp gidiyorlar. Benzersiz. (26 Ağustos-2 Eylül 2013)

İZLE
TRAVEL by VOGUE & GQ
İlgili Başlıklar
Daha Fazlası