Sağlıklı Yaşama Yelken Açın
Wellness

Sağlıklı Yaşama Yelken Açın

SHA Wellness Clinic, şehir hayatının olumsuz etkinlerinden uzaklaşmak için sizleri İspanya’nın en güzel bölgelerinden biri olan Valencia’ya davet ediyor.

Doğal terapilerle birlikte hayatınıza daha sağlıklı bir şekilde devam etmek ister misiniz? O zaman Uzakdoğunun kendine özgü tekniklerini batı tıbbına uyarlayan bir yere ihtiyacınız var. Alfredo Battaler Parietti’nin kendi deneyimlerinden edindiği öğretilerle birlikte kurduğu SHA Wellness Clinic, insanların daha uzun süre ve sağlıklı yaşamasına katkıda bulunan bir klinik olarak karşımıza çıkıyor.

19-01/09/exteriors-infinity-pool.jpg

 

Modern ve etkileri kanıtlanmış terapilerin hepsini bulabileceğiniz SHA Wellness Clinic, beslenme ve batı tekniklerinin en son yenilikleriyle sizlere benzersiz bir deneyim yaşatacak. SHA’da sunulan hizmetlerden biri olan ve ihtiyaçlarınıza göre özel olarak hazırlanan kişiye özel program ise sizlere hayat boyu sürecek sağlıklı bir yaşamın kapılarını sonuna kadar aralayacak. Ayrıca geniş kapsamlı diğer etkinlikleriyle de dikkat çeken SHA’da yemek pişirme dersleri, sohbetler, açık hava egzersizleri ve konferanslar gibi birçok etkinliği bir arada bulabileceksiniz.

19-01/09/1.jpg

İlgili Başlıklar
Daha Fazlası