Yeni Duş Aksesuarınız: KLEAN

Şehir suyunun içindeki yabancı maddeleri eleyerek parlak saçlara ve duru bir cilde sahip olmanızı kolaylaştıran duş filtresi KELAN, kişisel bakım rutininizi daha kaliteli bir suyun altında yapmanızı sağlıyor.

13 Kasım 2019

19-11/13/klean-shower-filter-1573645564.jpg

KLEAN, yeni favori duş aksesuarınız olmaya geliyor. Şehir suyunun içindeki yabancı maddeleri eleyerek parlak saçlara ve duru bir cilde sahip olmanızı kolaylaştıran duş filtresi, kişisel bakım rutininizi daha kaliteli bir suyun altında yapmanızı sağlıyor.

Sert şehir suyunun olumsuz etkilerini ortadan kaldırmak için, Amerikan Hijyen Enstitüsü’nün onayladığı, şehir suyunun içindeki klorin, ağır metaller, bakteriler ve diğer maddeleri süzen KLEAN ile suyun, saçınız ve cildinizle ilk temas ettiği andan itibaren negatif etkilere maruz kalmamanızı sağlıyor.

19-11/13/klean-shower-filter-and-capsule.jpg

Berlin’de tasarlanan şık ve modern görünümlü KLEAN, yalnızca 2 dakikada, yardım gerektirmeksizin kolayca duşa takılabiliyor. İnternet siteleri üzerinden sipariş edebileceğiniz KLEAN duş filtresinin bir de üyelik modeli var. Marka, üye olduğunuzda yeni kapsüllerinizi zamanı geldiğinde düzenli olarak size gönderiyor.

Benzer ürünlere göre %70 daha az plastik madde kullanan KLEAN, küresel ısınmaya etkisini minimumda tutarken, aynı zamanda müşterileri adına Treedom’a düzenli yardımlarda bulunarak ağaç dikiyor. Gelişmekte olan ülkelerde dikilen bu ağaçlar hem global karbondioksit miktarını azaltmayı hem de sosyal ve finansal güçlenmeye katkıda bulunmayı hedefliyor.

KLEAN ile daha detaylı bilgiye www.helloklean.com sitesinden ulaşabilirsiniz. 


Erkekler için En Güçlü 10 El Kremi

WELLNESS | Erkekler için En Güçlü 10 El Kremi

Bu Sonbaharın En İyi Koşu Ceketleri

FITNESS | Bu Sonbaharın En İyi Koşu Ceketleri

Platin Saçlarıyla Justin Bieber

SAÇ | Platin Saçlarıyla Justin Bieber

Daha Hızlı Sakal Uzatmak için 7 İpucu

WELLNESS | Daha Hızlı Sakal Uzatmak için 7 İpucu

2020’de Kullanmaya Devam Edeceğimiz En İyi Parfümler

PARFÜM | 2020’de Kullanmaya Devam Edeceğimiz En İyi Parfümler

Erkekler için Kışa Özel En İyi 6 Nemlendirici

WELLNESS | Erkekler için Kışa Özel En İyi 6 Nemlendirici

Daha Fazla Göster