Sağlıklı Beslenmenin Yeni Adresi: Roksi Diyet

Metropol koşuşturmacasında dengeli ve sağlıklı beslenmenin adresi Roksi Diyet buluşturduğu özel kalori paket servisiyle her öğünün en lezzetli ve fit halini sunuyor

24 Kasım 2018

Hareketsiz yaşamın getirdiği kilo probleminin giderek artmaya başladığı günümüzde sağlıklı ve dengeli beslenmenin çözüm yolunu aydınlatan Roksi Diyet, kişiye özel yaş, kilo ve boya göre alınması gereken kalori miktarlarını hesaplıyor. Dünya mutfağına kadar uzanan sağlıklı tatlara öğünlerinde yer vererek kişilerin keyifle yemeklerini tüketmelerini sağlayan hizmet, profesyonel bir ekip tarafından steril bir ortamda titizlikle hazırlanıyor.

18-11/22/kuru-baklagiller.jpg

Yaşam kalitesini bir üst seviyeye çıkarmayı amaçlayan Roksi Diyet’in soğuk depolarda özel olarak bekletilen menüleri, uygun koşullarda muhafaza edilerek her öğünde sizi tazelikle buluşturuyor. Gıda mühendisleri, diyetisyenler ve gıda teknikerleri tarafından hazırlanan sağlıklı paketler, günlük protein, karbonhidrat, yağ, vitamin, mineral ve besin öğelerini yeterli düzeyde vücuda alınmasını sağlıyor.

Alerjik rahatsızlığı olan kişilere özel alternatif menülerde sunan Roksi Diyet, hayat koşuşturmacasında hem zamanın hem de sağlıklı ve dengeli beslenmenin en kolay yolunu sunuyor.

18-11/22/soya-filizli-salata.JPG


Spor Sonrası Somon ile Beslenin

YEME-İÇME | Spor Sonrası Somon ile Beslenin

Yaz Aylarında Sizi Hastalıklardan Koruyacak 5 besin

YEME-İÇME | Yaz Aylarında Sizi Hastalıklardan Koruyacak 5 besin

Erkeklerin Sık Yaptığı 5 Diyet Hatası

YEME-İÇME | Erkeklerin Sık Yaptığı 5 Diyet Hatası

Avengers Ekibi Yemek Masasında

YEME-İÇME | Avengers Ekibi Yemek Masasında

Sota Alaçatı ile Gastronomik Bir Yolculuğa Hazırlanın

YEME-İÇME | Sota Alaçatı ile Gastronomik Bir Yolculuğa Hazırlanın

Kapadokya'nın En Romantik 5 Restoranı

YEME-İÇME | Kapadokya'nın En Romantik 5 Restoranı

Daha Fazla Göster