Sağlıklı Beslenmenin Yeni Adresi: Roksi Diyet

Metropol koşuşturmacasında dengeli ve sağlıklı beslenmenin adresi Roksi Diyet buluşturduğu özel kalori paket servisiyle her öğünün en lezzetli ve fit halini sunuyor

24 Kasım 2018

Hareketsiz yaşamın getirdiği kilo probleminin giderek artmaya başladığı günümüzde sağlıklı ve dengeli beslenmenin çözüm yolunu aydınlatan Roksi Diyet, kişiye özel yaş, kilo ve boya göre alınması gereken kalori miktarlarını hesaplıyor. Dünya mutfağına kadar uzanan sağlıklı tatlara öğünlerinde yer vererek kişilerin keyifle yemeklerini tüketmelerini sağlayan hizmet, profesyonel bir ekip tarafından steril bir ortamda titizlikle hazırlanıyor.

18-11/22/kuru-baklagiller.jpg

Yaşam kalitesini bir üst seviyeye çıkarmayı amaçlayan Roksi Diyet’in soğuk depolarda özel olarak bekletilen menüleri, uygun koşullarda muhafaza edilerek her öğünde sizi tazelikle buluşturuyor. Gıda mühendisleri, diyetisyenler ve gıda teknikerleri tarafından hazırlanan sağlıklı paketler, günlük protein, karbonhidrat, yağ, vitamin, mineral ve besin öğelerini yeterli düzeyde vücuda alınmasını sağlıyor.

Alerjik rahatsızlığı olan kişilere özel alternatif menülerde sunan Roksi Diyet, hayat koşuşturmacasında hem zamanın hem de sağlıklı ve dengeli beslenmenin en kolay yolunu sunuyor.

18-11/22/soya-filizli-salata.JPG


İstanbul’un En İyi 8 Pizzacısı

YEME-İÇME | İstanbul’un En İyi 8 Pizzacısı

Viski Tadımının En İyi 5 Yolu

YEME-İÇME | Viski Tadımının En İyi 5 Yolu

İstanbul'un En İyi 10 Hamburgercisi

YEME-İÇME | İstanbul'un En İyi 10 Hamburgercisi

Kolesterol Seviyenizi Düzenleyecek En İyi 10 Besin

YEME-İÇME | Kolesterol Seviyenizi Düzenleyecek En İyi 10 Besin

Erkeklerde Sperm Kalitesini Arttıracak 10 Gıda

YEME-İÇME | Erkeklerde Sperm Kalitesini Arttıracak 10 Gıda

İstanbul'un En İyi 10 Balık Restoranı

YEME-İÇME | İstanbul'un En İyi 10 Balık Restoranı

Daha Fazla Göster