Sağlıklı Beslenmenin Yeni Adresi: Roksi Diyet

Metropol koşuşturmacasında dengeli ve sağlıklı beslenmenin adresi Roksi Diyet buluşturduğu özel kalori paket servisiyle her öğünün en lezzetli ve fit halini sunuyor

24 Kasım 2018

Hareketsiz yaşamın getirdiği kilo probleminin giderek artmaya başladığı günümüzde sağlıklı ve dengeli beslenmenin çözüm yolunu aydınlatan Roksi Diyet, kişiye özel yaş, kilo ve boya göre alınması gereken kalori miktarlarını hesaplıyor. Dünya mutfağına kadar uzanan sağlıklı tatlara öğünlerinde yer vererek kişilerin keyifle yemeklerini tüketmelerini sağlayan hizmet, profesyonel bir ekip tarafından steril bir ortamda titizlikle hazırlanıyor.

18-11/22/kuru-baklagiller.jpg

Yaşam kalitesini bir üst seviyeye çıkarmayı amaçlayan Roksi Diyet’in soğuk depolarda özel olarak bekletilen menüleri, uygun koşullarda muhafaza edilerek her öğünde sizi tazelikle buluşturuyor. Gıda mühendisleri, diyetisyenler ve gıda teknikerleri tarafından hazırlanan sağlıklı paketler, günlük protein, karbonhidrat, yağ, vitamin, mineral ve besin öğelerini yeterli düzeyde vücuda alınmasını sağlıyor.

Alerjik rahatsızlığı olan kişilere özel alternatif menülerde sunan Roksi Diyet, hayat koşuşturmacasında hem zamanın hem de sağlıklı ve dengeli beslenmenin en kolay yolunu sunuyor.

18-11/22/soya-filizli-salata.JPG


Daha Rahat Uykuya Geçmenizi Sağlayacak 12 Süper Besin

YEME-İÇME | Daha Rahat Uykuya Geçmenizi Sağlayacak 12 Süper Besin

İstanbul'un En İyi 10 Hamburgercisi

YEME-İÇME | İstanbul'un En İyi 10 Hamburgercisi

Yeni İçki Tarifimizle Tanışın: Negroni Sbagliato

YEME-İÇME | Yeni İçki Tarifimizle Tanışın: Negroni Sbagliato

Vücudunuz İçin En İyi 7 Kış Besini

YEME-İÇME | Vücudunuz İçin En İyi 7 Kış Besini

Çikolatalı Diyet Kurabiye Tarifini Keşfedin

YEME-İÇME | Çikolatalı Diyet Kurabiye Tarifini Keşfedin

Kas Kütlenizi Arttırmak İçin Nasıl Beslenmelisiniz?

YEME-İÇME | Kas Kütlenizi Arttırmak İçin Nasıl Beslenmelisiniz?

Daha Fazla Göster