Bakım
Bakım

Erkekler İçin En Basit Cilt Bakım Rutini

Genç ışıltınızı mümkün olduğunca uzun süre korumanıza yardımcı olacak dört kolay adımı açıklıyoruz. Cilt bakım ürünleri reyonunda kaybolmadan hangi isimli ürünleri ve hangi maddeleri aramanız gerektiğini açıklıyoruz.
Yazı Adam HurlyDerleyen Alper Kurtul
Bakım
Bakım

Erkekler İçin Feromon Parfüm İşe Yarıyor mu?

Görünüşe göre kimyasal yüklü parfümler cinsel çekiciliğinizi artırabilir. Fakat 'pheromon' bazlı parfümler gerçekten işe yarıyor mu yoksa bir sahtekarlık mı söz konusu? Feromon yağı ve parfümü nedir ve nasıl bir etki gösterir inceliyoruz.
Yazı Adam Cheung
Bakım
Bakım

İşte Saçınızı Uzatmanın Doğru Yolu

Uzun saça karar verin ve yol boyunca stratejik saç kesimleri yapın. Böylece dilediğiniz uzun saçlara rahatlıkla kavuşabilirsiniz.
Yazı Adam HurlyDerleyen Alper Kurtul
Bakım
Bakım

Saçınız ve Cildiniz Neden Argan Yağına İhtiyaç Duyar?

Bu doğal nemlendirici hem yumuşatma hem de parlatma faydasını gösteriyor. Argan yağı nasıl kullanılır: cildiniz ve saç bakımınızda sağlayacağı katkıyla birlikte inceliyoruz.
Yazı Adam HurlyDerleyen Alper Kurtul
Bakım
Bakım

En İyi Erkek Oyuncu Oscar’ını Kazanan Cillian Murphy’nin Saçları Geceye Özel Olarak Dyson Supersonic’le Şekillendirildi

Her sene heyecanla beklenen Oscar Ödülleri bu sene de sahiplerini buldu. Gecede En İyi Erkek Oyuncu Ödülü’nü kazanan Cillian Murphy’nin saçları da, ünlülerin saç stilisti Gareth Bromell tarafından Dyson Supersonic Profesyonel Saç Kurutma Makinesi ile şekillendirilerek görünümü tamamlandı.
Bakım
Bakım

Hint Yağının Saça Faydaları: Doğal Bakımın Sırları

Canlı ve sağlıklı saçlar için nemlendirici özellikler, antibakteriyel faydalar ve temel vitaminlerle zenginleştirilmiş hint yağı ile hayalini kurduğunuz saç değişimini yaşamanın bir yolu da belki Hint yağıdır.
Yazı Alper Kurtul
Bakım
Bakım

Ağız Bakımında Herkes Hindistan Cevizi Yağı Gargarası Akımına Kapılmış Görünüyor

Hindistan Cevizi yağının faydaları uzun zamandır bakım ve güzellik alanında konuşuluyor. TikTok'ta aniden patlama yapan asırlık bir uygulamaysa hindistan cevizi yağıyla gargara yapmak. Sonuçlar oldukça parlak görünüyor.
Yazı Zak MaouiDerleyen Alper Kurtul
Bakım
Bakım

Erkekler İçin En İyi Vanilyalı Parfümler

Kolektif hayal gücünde genellikle kadınsı kokularla ilişkilendirilen vanilya, erkeklerin erişebileceği bileşimlerde de kendine yer buluyor. İşte en iyi vanilya esintili erkek kokuları.
Yazı Maxime JolyDerleyen Alper Kurtul
Bakım
Bakım

Üreticilere Göre En Kalıcı Erkek Parfümleri

Hangi bileşenlerin aranacağını ve bir şişenin raf ömrünün nasıl uzatılacağını öğrenmek için uzmanlara sorduk. Erkekler için en kalıcı parfümleri listeliyoruz.
Yazı Michella OréDerleyen Alper Kurtul
Bakım
Bakım

2024 Altın Küre Ödülleri: Kırmızı Halıdan En Bakımlı Erkekler

2024 Altın Küre kırmızı halısı elbette stil açısından çok başarılıydı ama aynı zamanda Hollywood'daki en iyi saç kesimleri, sakallar ve bıyıklar için de harika bir vitrin oldu. İşte berberinize göstermek için favorilerinize eklemeye değer tüm Altın Küre stilleri.
Bakım
Bakım

Ahmet Aksöz ile Saçlarda Özgüvenli Seçim

Ahmet Aksöz ile Men of the Year 2023 gecesine birlikte hazırlanırken özgüven, kişisel bakım ve içerik üretimi konusunda bir sohbete dalıyoruz.
Fotoğraf Berat Çapin