Brad Pitt'in Fight Club Vücuduna Sahip Olun: Zor Ama İmkansız Değil
Fitness

Brad Pitt'in Fight Club Vücuduna Sahip Olun: Zor Ama İmkansız Değil

İyi bir vücuda sahip olmak için aradığınız motivasyonu uzaklarda aramayın ve Brad Pitt'in karın kaslarına sahip olun.

7’den 70’e hangi erkeğe sorarsanız sorun, bir idole sahip olduğunu göreceksiniz. Buna siz de dahilsiniz, biliyoruz… Bu idol hayatın her alanında sizi etkiliyor olabilir ama biliyoruz ki vücut yapmak için aradığınız motivasyonu hep onlarda buluyorsunuz.

Brad Pitt’i idol benimsemiş kişilerin en çok özendiklerini nokta, Fight Club’daki kusursuz karın kasları… Bu karın kaslarına herkesin sahip olmak istediğini biliyoruz fakat aynanın karşısına geçtiğinizde onları görmek için önce vücut-yağ oranınızı dengelemeniz gerektiğini söylemek zorundayız. Karın kaslarınızı daha belirgin ve gömülü hale getirmek istiyorsanız uygulamanız gereken ilk hareket 'knee raise'in ta kendisi. Vücudumuzun dengesini merkez, yani karın bölgemizden sağlarız. Yani sert ve dayanıklı karın kasları size hayat boyu gerekli. Bu yüzden tüm gücünüzü karın bölgenizden aldığınız knee raise hareketi için bir bara tutunmanız ve dizlerinizi karnınıza doğru çekmeniz gerekiyor. Ayak parmaklarını yere değdirmeden dizleri karna çekmek ve bunu 15 sette tamamlamak oldukça zor olabilir; fakat Brad Pitt kaslarına sahip olmak da o kadar kolay değil.

İş sadece egzersiz yapmakla bitseydi dediğinizi duyar gibiyiz. Sizin için araştırdık ve “karın kaslarınızı düşman belleyenler” listesinin ilk maddesini bulduk: Alkol. Özellikle biraya 100 metreden fazla yaklaşmamanızı tavsiye ediyoruz. İçmeye başladığınız an, durmaksızın yeme isteği de baş gösterecek ve hangover uyandığınız bir sabah günaydın diyeceksiniz. Bu kısır döngüde kaybolup karın kaslarınızı güle güle demeye değer mi?

İZLE
Burak Deniz'in Tamamen Elektrikli BMW iX İle Doğada Sürüş Keyfi
İlgili Başlıklar
Daha Fazlası