Futbolcuların berberi

Nike Barbershop, yeşil sahaların yıldızlarına çılgın saç modelleri yaratmak üzere bu hafta Paris'te açılıyor. Berberin ilk müşterisi Manchester City forveti Mario Balotelli.

28 Mayıs 2012

Futbolcuların berberi

 

Birçok yıldız futbolcuyu unutulmaz kılan, oyundaki başarılarının yanı sıra, dikkat çekici saç kesimleridir. Yıllardır futbol namına bir şey yapmasa da etrafta hala ergen Beckham'lar görmemizin sebebi de bu değil mi? Nike Football, yıldızların yeteneklerini birer birer sergileyeceği Avrupa Futbol Şampiyonası öncesinde futbolcuların saç kesimlerine odaklanan yaratıcı bir kampanyayla karşımıza çıkıyor. 1 Haziran - 1 Temmuz arasında Paris'te açılacak berber dükkanı Nike Barbershop ile futbolcular ve hayranları buluşacak, aynı kanepede oturup sohbet edecek, aynı koltuklarda tıraş olacaklar.

Berber salonundaki dayanılmaz çekicilikteki futbol muhabbeti bir yana, bir saç tıraşı için buradan kalkıp Paris'e gitmek zor geldiyse, dert etmeyin; Nike berber dükkanına Facebook üzerinden de uğrayabilirsiniz. Nike Football sayfasına girip; genç yetenekler Neymar, Balotelli, Mamadou Sakho, Mesut Özil, Sergio Ramos, Danny Welbeck ya da Javier Pastore'nin saç modellerini kendi fotoğrafınız üzerinde deneyebilirsiniz. Gördüğünüzü beğenmek ve uygulamakta özgürsünüz ama siz gaza gelmeden önce bu modellerin takım elbiseyle pek iyi gitmeyeceğini de belirtelim.

Nike Barbershop

 


Dayanıklılığınızı Artırmak için En İyi 3 Kettlebell Egzersizi

FITNESS | Dayanıklılığınızı Artırmak için En İyi 3 Kettlebell Egzersizi

Bu Sonbaharın En İyi Koşu Ceketleri

FITNESS | Bu Sonbaharın En İyi Koşu Ceketleri

Hillside Outside ile Dışarı Çık!

FITNESS | Hillside Outside ile Dışarı Çık!

Zac Efron'un İlham Veren Spor Tutkusu

FITNESS | Zac Efron'un İlham Veren Spor Tutkusu

Bu Sezonun En İyi Antrenman Parçaları

FITNESS | Bu Sezonun En İyi Antrenman Parçaları

3 Sporcu Takviyesi

FITNESS | 3 Sporcu Takviyesi

Daha Fazla Göster