Futbolcuların berberi

Nike Barbershop, yeşil sahaların yıldızlarına çılgın saç modelleri yaratmak üzere bu hafta Paris'te açılıyor. Berberin ilk müşterisi Manchester City forveti Mario Balotelli.

28 Mayıs 2012

Futbolcuların berberi

 

Birçok yıldız futbolcuyu unutulmaz kılan, oyundaki başarılarının yanı sıra, dikkat çekici saç kesimleridir. Yıllardır futbol namına bir şey yapmasa da etrafta hala ergen Beckham'lar görmemizin sebebi de bu değil mi? Nike Football, yıldızların yeteneklerini birer birer sergileyeceği Avrupa Futbol Şampiyonası öncesinde futbolcuların saç kesimlerine odaklanan yaratıcı bir kampanyayla karşımıza çıkıyor. 1 Haziran - 1 Temmuz arasında Paris'te açılacak berber dükkanı Nike Barbershop ile futbolcular ve hayranları buluşacak, aynı kanepede oturup sohbet edecek, aynı koltuklarda tıraş olacaklar.

Berber salonundaki dayanılmaz çekicilikteki futbol muhabbeti bir yana, bir saç tıraşı için buradan kalkıp Paris'e gitmek zor geldiyse, dert etmeyin; Nike berber dükkanına Facebook üzerinden de uğrayabilirsiniz. Nike Football sayfasına girip; genç yetenekler Neymar, Balotelli, Mamadou Sakho, Mesut Özil, Sergio Ramos, Danny Welbeck ya da Javier Pastore'nin saç modellerini kendi fotoğrafınız üzerinde deneyebilirsiniz. Gördüğünüzü beğenmek ve uygulamakta özgürsünüz ama siz gaza gelmeden önce bu modellerin takım elbiseyle pek iyi gitmeyeceğini de belirtelim.

Nike Barbershop

 


‘Yağlanma’ Konusu, Sizden Gelen Sorularla Açıklanıyor

FITNESS | ‘Yağlanma’ Konusu, Sizden Gelen Sorularla Açıklanıyor

3 Adımda Sakatlıkların Önüne Geçin

FITNESS | 3 Adımda Sakatlıkların Önüne Geçin

Sadece Bir Sandalye ile Antrenman Nasıl Yapılır?

FITNESS | Sadece Bir Sandalye ile Antrenman Nasıl Yapılır?

Hızlı Kalori Yakmanıza Yardımcı Olacak Antrenmanlar

FITNESS | Hızlı Kalori Yakmanıza Yardımcı Olacak Antrenmanlar

Michael B. Jordan “Creed II” İçin Nasıl Hazırlandı?

FITNESS | Michael B. Jordan “Creed II” İçin Nasıl Hazırlandı?

Vücut Ağırlığınızla Yapabileceğiniz En İyi 5 Egzersiz

FITNESS | Vücut Ağırlığınızla Yapabileceğiniz En İyi 5 Egzersiz

Daha Fazla Göster