GQ Türkiye Altın Örümcek'te

GQ Türkiye Altın Örümcek'te

Şehirli erkeğin yaşam rehberi GQ.com.tr, Türkiye'nin online prestij simgesi Altın Örümcek Web Ödülleri'nde finalistler arasında.

Modern, şehirli, stil sahibi erkeklerin yaşam rehberi GQ.com.tr, Türkiye'nin en prestijli online ödülleri Altın Örümcek'te bu yıl Yaşam kategorisinde aday oldu ve ilk elemenin ardından finalistler arasında yer almayı başardı.

Yaşam, teknoloji, spor, moda, otomobiller, kadınlar ve daha bir çok alanda erkeğin dünyasına dair güncel ve çarpıcı içeriğe sahip GQ.com.tr kategorinin en güçlü adaylarından biri.

Siz de GQ Türkiye'ye Altın Örümcek Web Ödülleri'nde destek vermek için 29 Mart'a kadar cep telefonunuzdan ALTIN 1676 yazarak 3969'a kısa mesaj gönderebilirsiniz.

Altın Örümcek Web Ödülleri

Üniversitelilerin seçimi de GQ Türkiye

Bilkent Üniversitesi Pazarlama ve Reklamcılık Kulübü, MAD 2012 reklam ödüllerinde, büyük beğeni toplayan "IQ Pazartesidir, GQ Cumartesi" sloganlı GQ Türkiye televizyon reklamlarını Medya & Yayın kategorisinde aday gösterdi. GQ Türkiye'ye oy vermek için MAD ödüllerinin web sayfasını ziyaret etmeniz yeterli.

MAD Awards 2012 - Medya & Yayın

İZLE
Serenay Sarıkaya GQ Global Creativity Awards Gala Gecesine Hazırlanıyor
İlgili Başlıklar
Daha Fazlası