GQ Türkiye iPad Eylül sayısı yayında

GQ Türkiye iPad Eylül sayısı yayında

İskoçya'nın son kralı Gerard Butler, Terry Richardson ve seksi kızları, Beşiktaş'ın yeni sportif direktörü Önder Özen, İtalyan mutfağının sırları ve yeni sezondan stil önerileri Eylül'de GQ Türkiye iPad edisyonunda...

Son filmi Kod adı: Olympus’un tanıtımı için Moskova’da bulunan Gerard Butler etrafında küçük bir tayfunla geziyordu. GQ tam da bu konuya parmak bastı.

Terry Richardson birine göre dünyanın en önemli fotoğrafçılarından, diğerine göre elinde kamerayla olur olmaz şeyler çeken bir hipster. Karar sizin...

Yeni sezonda yeni bir takım, yeni bir stat, yeni bir ekonomik yapı peşindeki Beşiktaş'a yeni bir başlangıç yaşatacak adam: Önder Özen ile özel bir röportaj...

Yemek pişirme konusunda sorunlarınız mı var? İtalyan mutfağını deneyin. Basit ve lezzetli İtalyan reçeteleriyle eş dost ortamında "Mutfağın Del Piero'su" sıfatıyla anılmanız an meselesi.

Bu sonbahar modada kurallar değişiyor. Sezounun kuralı, kural tanımamak. Stilinize ilham verecek en yeni parçalar ve stil önerileri GQ Moda sayfalarında.

Hepsi ve çok daha fazlası GQ Türkiye iPad edisyonunda sizleri bekliyor.  GQ Türkiye iPad Eylül sayısını iTunes üzerinden satın alabilir ya da aboneliğinizi hemen başlatabilir ve derginizin keyfini dijital olarak da çıkarabilirsiniz.

Hemen abone olmak için tıklayın: GQ Türkiye iPad

Bitmedi; GQ Türkiye iPad yaz kampanyası devam ediyor: Yıllık abonelik 108 TL yerine sadece 36 TL. Yaz bitmeden avantajlı fiyatlarla GQ Türkiye iPad abonesi olma fırsatını kaçırmayın.

İZLE
Serenay Sarıkaya GQ Global Creativity Awards Gala Gecesine Hazırlanıyor
İlgili Başlıklar
Daha Fazlası