GQ Türkiye iPad Haziran sayısı

GQ Türkiye iPad Haziran sayısı

Kelly Brook, Bradley Cooper, Ireland Baldwin, Yılmaz Vural, Alara Koçibey, GQ Saat özel eki ve çok daha fazlası GQ Türkiye iPad edisyonunda.

İngiltere'nin en seksi kadını Kelly Brook, sıcak yazı GQ Türkiye ile karşılıyor. Güzel yıldızın en sıcak pozları ve çekimin kamera arkası videosu iPad derginizde.

Zamanın dakik tanıkları, saat dünyasının birbirinden şık, ilginç ve fonsiyonel modelleri bu ay GQ Türkiye ile birlikte hediyeniz GQ Saat ekinde buluştu. Geçmişten geleceğe, modernden klasiğe, titanyumdan çeliğe 150 saat hakkında her şey GQ Saat'te.

Sadece bir takımın değil Türk futbolunun efsane ismi Yılmaz Vural spor yaşamını ve önümüzdeki sezon planlarını GQ'ya anlattı.

Bir Erkek Bir Kadın’ın sevilen oyuncusu Emre Karayel hiç bilmediğiniz bir yönüyle bizimle.  Pistlerde koşan bir İngiliz atı (Marla Singer), bir aportta bekleyeni (Raleyka) ve muhtelif tayların sahibi Karayel bu hobinin sebep ve sonuçlarını GQ okurlarıyla paylaşıyor.

Ayrıca "Kadınlar Ne İster?"in bu ayki konuğu Alara Koçibey...

Doğuştan şöhret sarışın güzel Ireland Baldwin Hollywood'un yeni gözdesi olma yolunda sağlam adımlarla ilerliyor. Beyaz perdenin son dönem jönlerinden "Bay fazla mükemmel" Bradley Cooper hakkında bilmek istediğiniz her şey bu ay GQ Türkiye ile iPad'inizde.

Wonderbra'nın yeni reklam yüzü, Slovak model Adriana Cernanova ile hala tanışmadınız mı? Modada karanlık seksapelin aykırı temsilcisi Merve Polat GQ merceği altında.

30 Seconds To Mars grubunun solisti ve sinemanın sıra dışı jönü Jared Leto'dan GQ Türkiye'ye özel bir röportaj.

GQ Türkiye iPad Haziran sayısını iTunes üzerinden satın alabilir ya da aboneliğinizi hemen başlatabilir ve derginizin keyfini dijital olarak da çıkarabilirsiniz.

Hemen abone olmak için tıklayın: GQ Türkiye iPad

İZLE
Serenay Sarıkaya GQ Global Creativity Awards Gala Gecesine Hazırlanıyor
İLGİLİ İÇERİKLER GQ Türkiye iPad
İlgili Başlıklar
Daha Fazlası