GQ Türkiye iPad Ocak sayısı

GQ Türkiye iPad Ocak sayısı

Yenilmez savaşçı Robert Downey Jr., asil ve güzel bir kadın Victoria Beckham, naif ve sert bir adam Caner Cindoruk, tam anlamıyla bir ikon: Steve McQueen, Masters of Sex'in esmer güzeli Lizzy Caplan, erkek dünyasının yeni kuralları, dizilerde sezon finali paradoksu, rakam çılgınlığı, mevsimi şık geçirmenin 12 yolu ve çok daha fazlası bu ay GQ Türkiye iPad edisyonunda...

Onun adını tüm zamanların en zengin süper kahramanı Iron Man'den ayrı anmak olanaksız. Yakışıklı, karizmatik ve yetenekli oyuncu Robert Downey Jr. olgunluk çağına giden yolu anlatan özel röportajıyla GQ Türkiye sayfalarında.

Dilara Gönder, Caner Cindoruk'u mutfakta yakaladı. Aramızda Kalsın dizisinin Civan'ı Caner Cindoruk kariyeri ve özel hayatıyla ilgili çarpıcı soruları samimiyetle yanıtladı.

Yeni televizyon fenomeni Masters of Sex'in esmer güzeli Lizzy Caplan ideal kadının yeni tanımını yapıyor.

Dünyanın en gözde çiftlerinden Beckhamlar'ın güzel yarısı Victoria, tüm zarafeti ve cazibesiyle GQ'da.

2013 yılına damga vuran GQ Türkiye Men of the Year Ödül Töreni'nden çok özel fotoğraflar ve videolar keşfetmeniz için GQ Türkiye iPad edisyonunda sizleri bekliyor.

Cool olmanın kitabını yazan adam, kelimenin tam anlamıyla bir ikon: Steve McQueen hakkında bilmek istediğiniz her şeyi GQ Türkiye farkıyla öğreneceksiniz.

Ayrıca iş görüşmesinde başarıdan, bir stil yaratmaya, hatta sosyal medyaya, erkek dünyasının yeni yeni kuralları; herkesi ekran karşısına adeta çivileyen televizyon dizilerinde başarının sırları, son fitness trendleri, mevsimi şık geçirmenin 12 farklı yolu ve Londra, Milano, Paris moda haftaları yolcularına kapsamlı bavul hazırlama rehberi GQ'da.

Hepsi ve çok daha fazlası GQ Türkiye iPad edisyonunda sizleri bekliyor. GQ Türkiye iPad Men of the Year sayısını iTunes üzerinden satın alabilir ya da aboneliğinizi hemen başlatabilir ve derginizin keyfini dijital olarak da çıkarabilirsiniz.

Özel dijital abonelik kampanyamızla, 1 yıllığına sadece 13.99 TL ödeyerek hemen abone olmak için tıklayın: GQ Türkiye iPad

İZLE
Serenay Sarıkaya GQ Global Creativity Awards Gala Gecesine Hazırlanıyor
İlgili Başlıklar
Daha Fazlası