Becerikli Bir Adamın Bilmesi Gereken 3 Şey

Her centilmenin hakim olması gereken bazı beceriler vardır. Ve her şeyden öte, eğer bir iş yapılmaya değiyorsa, en iyi şekilde yapılmalıdır.

27 Nisan 2018

Becerikli Bir Adamın Bilmesi Gereken 3 Şey

AĞAÇTA MAHSUR KALMIŞ BİR KEDİYİ NASIL KURTARIRSINIZ?

O kediyi kurtarmak için hayatınızı tehlikeye atar mıydınız? Ağaçtaki kediyi, merdiveni ağaca dayayıp onu kurtardığınızda size sonsuza dek minnettar kalacak olan Pirelli Takvimi’nden fırlamış bir kadınınmış gibi düşünmek, ihtiyacınız olan cesareti kazanmanıza yardımcı olacaktır. Hâlâ kararsızsanız itfaiye ekibini arayın ve en azından o kediyi sahiplenin.

15-10/05/gqs0112capable04.JPGNASIL KRAVAT BAĞLARSINIZ?

Kravatınızı geniş ucu sağ tarafınıza gelecek şekilde yakanıza yerleştirin. Geniş uç, dar uçtan yaklaşık 30 cm daha aşağıda durmalı. Geniş ucu sağ elinizle tutarak dar ucun üstünden sol tarafa geçirin, daha sonra dar ucun arkasından dolaştırarak öteki tarafa alın. Bu kez kravatınızın geniş ucunu, oluşan düğümün arkasından yukarıya doğru alın ve önde oluşan ilmekten geçirerek aşağıya çekin. Son adım olarak düğümünüzü hafifçe sıkın.

15-10/05/gqs0112capable06.JPGNASIL MÜKEMMEL BİFTEK PİŞİRİRSİNİZ?

Mükemmel biftek ve mükemmel seks birbirine benzer; ikisi de hıza, ısıya ve yüksek hassasiyete bağlıdır. İlk adım olarak kasabınızla konuşun ve en iyi eti sizin için ayırmasını isteyin. Eti oda sıcaklığında beklettikten sonra tuz, karabiber, baharat ve zeytinyağından oluşan sosla harmanlayın. Tavanız yeterince ısındığında etinizi tavaya atın, bir maşa yardımıyla yalnızca bir kez çevirin ve kontrol edin; yumuşaksa az, orta sertlikteyse orta, fazlaca sertse çok pişmiş demektir. Tercihinize göre eti ateşte tutup pişince tavadan alın, ahşap bir altlıkta yaklaşık bir dakika dinlendirin. Artık servise hazır.

 


Yaratıcılığınızı Arttıracak 5 Öneri

HAYAT REHBERİ | Yaratıcılığınızı Arttıracak 5 Öneri

Acil Durum Ev Temizliği Nasıl Yapılmalı?

HAYAT REHBERİ | Acil Durum Ev Temizliği Nasıl Yapılmalı?

Arkadaş Grubundaki Son Bekar Erkek Olmak mı?

HAYAT REHBERİ | Arkadaş Grubundaki Son Bekar Erkek Olmak mı?

Acaba Sabahlara Fazla mı Yükleniyoruz?

HAYAT REHBERİ | Acaba Sabahlara Fazla mı Yükleniyoruz?

Tembellik Diye Bir Şey Olmadığının Kanıtları

HAYAT REHBERİ | Tembellik Diye Bir Şey Olmadığının Kanıtları

Ayrılık Acısından Kurtulmanın Bilimsel Yolları

HAYAT REHBERİ | Ayrılık Acısından Kurtulmanın Bilimsel Yolları

Daha Fazla Göster