2020'de İyi Gelen 5 Podcast

2020'de onlara biraz daha bağlandık, gözlerimizin yorulduğu ve ekrana bağlı kalmak istemediğimiz anlarda da can sıkıntısına birebir gelen podcastlerden bu sene iyi gelen 5'ini listeledik. 2020'de yayına başlayan GQ Podcast yayınlarına gösterdiğiniz ilgi için de çok teşekkür ederiz.

28 Aralık 2020

Bu yıl kimimizi boğdu, kimimize iyi geldi, ya da ikisi de birden. Bu süreçten pozitif çıkabilen ya da belirli yeterlilikte olsa dahi hayatına pozitif şeyler katabilenler için şanslı nitelendirmesi yapmaktan çekinemeyeceğim. Bir kitap, bir film, iki dakikalık bir podcast dahi her şeyi bir an unutmamıza vesile oldu bazen.

 

GQ Türkiye olarak elimizden geldiğince bu sürecin okurlarımıza iyi gelmesi için her zaman bir tık uzağınızdaydık. Yavaş yavaş sonuna geldiğimiz 2020 yılında sizlere hangi podcastlerin iyi geldiğini sorduk, sizden bolca geri dönüş aldık. Bendeniz de bu geri dönüşleri listelemek istedim. Kolektif ruhumuzu koruyarak şöyle bir bakalım, hangi podcastler bize hangileri gelmiş…

 

 

BONUS: GQ Podcasts! 

Yasemin Yapanar ile Bilinçli Geyik,

Özgür Uysal ile Adına da Derler Seks

Erdem Aksakal ile Çok İyi, Çok Başarılı, Şahane

Can Remzi Ergen ile Her Gün Yaparım ile bu sene başka bir mecrada da buluşmuş olduk. Kaçırdıysanız IG profili sabitlenmiş hikayelerden hepsine ulaşabilirsiniz. 


#GQMOTY2020: Unseen Kareler

HYPE | #GQMOTY2020: Unseen Kareler

Kapak: Şükrü Özyıldız ile 5 Soruda 2021 Kritiği

HYPE | Kapak: Şükrü Özyıldız ile 5 Soruda 2021 Kritiği

En Yeni Dostumuz Finn Wittrock

HYPE | En Yeni Dostumuz Finn Wittrock

2020'nin En Hit Dizileri

HYPE | 2020'nin En Hit Dizileri

2020'nin En İyi Şarkıları

HYPE | 2020'nin En İyi Şarkıları

2020'den Hatırlanacak 3 Kitap

HYPE | 2020'den Hatırlanacak 3 Kitap

Daha Fazla Göster