Jon Snow yaşıyor! Bir bakıma...

Jon Snow yaşıyor! Bir bakıma...

Başlıktaki havadisi duymayan, hatta üzerine konuşmayan kalmadı. Bugünlerde Jon Snow’un akıbeti hakkında dolanan çeşitli teoriler şöyle dursun, James Franco’nun bu konuda bir çift lafı var.

 

Geçtiğimiz sezon AOL’da internet üzerinden yayına başlayan, Making a Scene with James Franco adlı program, 9 Eylül’de ikinci sezon prömiyeri ile bizlerle buluşmaya hazırlanıyor. Henüz izlemeyenler için şovdan bahsedecek olursak; James Franco ve ekibi, hayranlarının oylarıyla her bölümde farklı filmlerden sahneler seçip, bunları kendi yorumlarıyla canlandırıyorlar. Bir yandan da farklı filmleri birbirleriyle harmanlıyorlar. Mesela Batman’i bir komedi filmi formatında izlemeniz mümkün.

Jon Snow yaşıyor! Bir bakıma...

 

Peki Jon Snow bu programın neresinde? Tabii ki yeni sezonunda! Zaten, hakkında bu kadar yazılıp çizilen bir televizyon fenomeninin James Franco’nun kadrajına takılmaması oldukça zordu. İkinci sezonda filmler yerine televizyon dizilerine yönelen ekip, izleyicilerine bu müjdeyi yayınladıkları yeni sezon fragmanı ile verdi. Jon Snow Demir Taht’a çıkabilir mi bilmiyoruz ama James Franco’nun böyle bir niyeti olduğu ortada!

 

 

İZLE
Şükran Ovalı Kamera Arkası
İlgili Başlıklar
Daha Fazlası