Afrodizyak etkisi

Erkekler üzerinde afrodizyak parfümlerle aynı etkiye sahip kadınlar olduğu bir gerçek. Rosie Huntington-Whiteley kesinlikle onlardan biri.

17 Eylül 2014

Afrodizyak etkisi

Üzerine yapışan seksi kadın imajını ciddiye almadığını söylese de, 16 yaşından beri mankenlik yapan Rosie, aslında çocuk yaştan beri güzelliğinin farkındaymış.

İlk stajını bir modellik ajansında yapmış, ardından hepimizin bildiği üzere, Victoria’s Secret dönemi başlamış. Fakat güzel model, hayatının her zaman böyle ihtişamlı olmadığında ısrarcı: “Bir çiftlikte büyüdüm. Çok sıkıcıydı ve oradan kurtulmak için hiç sabrım yoktu. Neyse ki bu monoton yıllar çok uzun sürmedi.”

Çiftlikten şehre transfer olan Rosie’nin aurasından sadece onu dergi sayfalarında ya da defilelerde görenler etkilenmiyor. Çalıştığı tüm fotoğrafçılar aynı fikirde. O kadar ki, İngiliz moda fotoğrafçısı Rankin, onun için Ten Times Rosie adında koca bir kitap bile hazırladı!

Moda sektöründeki başarısını, yakın geçmişte film piyasasında da göstermeye başlayan ünlü model, 2011’de vizyona giren Transformers 3 filminin ardından şimdilerde iddialı bir projeyle gündemde. 2015’te vizyona girecek olan ikinci filminin adı Mad Max: Fury Road. Eleştirmenlerin dört gözle beklediği filmde Rosie; Tom Hardy, Charlize Theron gibi isimlerin yanında rol kapmayı başarmış. Bunda tüm benliğinden fışkıran afrodizyak etkisinin de rolü olabilir mi? Bizce fazlasıyla mümkün...

Yazının tamamı ve çok daha fazlası GQ Türkiye Eylül sayısında ve GQ Türkiye iPhone/iPad edisyonunda...


Instagram'da Takip Etmeniz Gereken 20 Güzel

KADINLAR | Instagram'da Takip Etmeniz Gereken 20 Güzel

Instagram’ı Sevmemiz İçin Bir Sebep Daha: Vittoria Ceretti

KADINLAR | Instagram’ı Sevmemiz İçin Bir Sebep Daha: Vittoria Ceretti

Instagram’ı Sevmemiz İçin Bir Sebebi Daha: Megan Williams

KADINLAR | Instagram’ı Sevmemiz İçin Bir Sebebi Daha: Megan Williams

Instagram’ı Sevmemiz İçin Bir Sebep Daha: Gaia Weiss

KADINLAR | Instagram’ı Sevmemiz İçin Bir Sebep Daha: Gaia Weiss

Aykırı Prenses: Vanessa Kirby

KADINLAR | Aykırı Prenses: Vanessa Kirby

Instagram’ı Sevmemiz İçin Bir Neden Daha: Rocío Crusset

KADINLAR | Instagram’ı Sevmemiz İçin Bir Neden Daha: Rocío Crusset

Daha Fazla Göster