Almodóvar'ın yeni gözdesi
Kadınlar

Almodóvar'ın yeni gözdesi

Yönetmen Pedro Almodóvar'ın Penélope Cruz’la yanılmazlığını gördük, şimdi Blanca Suárez’le de doğru yolda olduğuna eminiz. Treni kaçırmadan tanıyın kendisini.

Blanca Suárez geride bırakılmaya alışık değil. Penélope Cruz gibi muhteşem güzellikleri parlatmış olan Pedro Almodóvar’ın kanatları altına girip, 2011 yapımı gotik melodram The Skin I Live In’de rol aldıktan sonra İspanya’nın parlayan yıldızlarından birine dönüştü. Dolayısıyla kendini önemsemeye hakkı var. Üstelik şu aralar aynı yönetmenin I’m So Excited isimli filmiyle şöhretini uluslararası boyuta taşımakta.

I’m So Excited için biraz müstehcen ve İspanyol işi bir Airplane diyebiliriz. Karakterler sıklıkla kahkahalarını, meskalin takviyeli kokteylleri ve yer yer de vücut sıvılarını paylaşıyorlar. Ve bunların hepsi havada olup bitiyor. İşin tatsız kısmı, Suárez’in karakteri bütün bunlar olurken uçakta değil. “Maalesef çekimler süresince büyük ölçüde tek başımaydım” diyor, “Ama uçaktaki oyuncular size harika hikayeler anlatabilir. Örneğin o kokteyli gerçekten yapmaya çalışmışlar. Ama içinde olması gereken ekstra önemli bir malzeme konamadığı için pek işe yaramamış.”

Yazının devamı ve çok daha fazlası GQ Türkiye Ağustos sayısında ve GQ Türkiye iPad edisyonunda.

İZLE
Serenay Sarıkaya GQ Global Creativity Awards Gala Gecesine Hazırlanıyor
İlgili Başlıklar
Daha Fazlası