Kelly Brook
Kadınlar

Kelly Brook

İngiltere’yi sevmek için hâlâ bir nedeniniz var: Kelly Brook varlığıyla insanın “dünyada ne güzel şeyler var” demesine vesile olmaya devam ediyor.

İngiliz model, oyuncu, televizyon yıldızı Kelly Brook varlığıyla insanın “dünyada ne güzel şeyler var” demesine vesile olmaya devam ediyor.

Harry Potter asasını astı. David Beckham futbol sahasında en son ne zaman bir yıldız gibi göründüğünü kendisi bile unutmuştur. Britanya’nın son 10 yılına damga vuran ikonlar düşüşe geçerken, Kelly Brook durduğu yerde duruyor. İngiltere’yi sevmek için hâlâ bir nedeniniz var.

Hepiniz adına kesin konuşamayız. Ama ortalama GQ erkeği işlerin üst üste yıkıldığı, hayatın doğal akışına dair sorunların arka arkaya geldiği zamanlarda umudunu korur ve bir sonraki köşede kendisini güzel bir şeylerin beklediğini düşünür. Aynı şekilde, dünyada hâlâ güzel şeylerin olduğunu hatırlar ve bunlar için şükretmeyi ihmal etmez. Aranızda bunu unutanlar varsa hatırlaması için bir sebep verelim: Kelly Brook.

İngiliz model, oyuncu, televizyon yıldızı, varlığıyla insanın “dünyada ne güzel şeyler var” demesine vesile olmaya devam ediyor. Onu en son kendi iç çamaşır koleksiyonunu tasarlar ve GQ Men of the Year ödüllerinde Boris Johnson’a yılın politikacısı ödülünü verirken bırakmıştık. Kaldığımız yerden devam ediyoruz...

Uğruna şiirler yazılan kadındım

Hem de pek çok kez. İsmi bende kalsın ama aktör ve yazar biriyle çıkmıştım. Bana sürekli şiir yazıyordu. Sanılanın aksine biraz tuhaf bir hava yaratıyor. Bir süre sonra “Tanrım bütün bu sözü geçen acılara gerçekten ben mi sebep oluyorum?” diye düşünmeye başladım. Her şey çok ama çok dramatikti.

Saçma sapan bir fobim var

Izgaralar ve kaldırım çizgileri! Sokakta hep onlara basmadan yürümeye çalışırım. Basarsam kötü şans getireceklerini düşünüyorum.

En sevdiğim grup

Coldplay. En iyi sahne şovunu her zaman onlar yapıyor.


Röportajın tamamı GQ Türkiye Haziran sayısında ve GQ Türkiye iPad edisyonunda.

İZLE
Serenay Sarıkaya GQ Global Creativity Awards Gala Gecesine Hazırlanıyor
İlgili Başlıklar
Daha Fazlası