Onda şüphesiz ki yıldız ışığı var

Emily Ratajkowski, geçen yıl Mart ayında, GQ Türkiye’nin birinci yaş sayısının kapağı için kamera karşısına geçti. O günden sonra ise hayatında hiçbir şey eskisi gibi olmadı.

12 Ağustos 2014

Onda şüphesiz ki yıldız ışığı var

Bilen bilir, 2013 yılının Mart ayında, GQ Türkiye’nin birinci yaşını gerçek anlamda bir güzelle kutlamak istemiş, bunun için de nokta atışı yaparak Emily Ratajkowski’yi seçmiştik. Ne de olsa onda aradığımız her şey vardı; gençti, fazlasıyla seksi ve güzeldi. Cüretkardı da... Kendisinden istediğimiz pozları hiç zorlanmadan verdi, hatta çoğu zaman istediğimizden fazlasını sundu.

Genç, güzel, seksi ve cesursanız modellik mesleğinde tökezlemeniz için hiçbir sebep yok. Emily de başarısız olmadı zaten. O güne dek öyle çok büyük işlerde görmediğimiz ünlü model, kapak çekimimiz sonrasında kariyer anlamında bir anda yükselişe geçti. Önce Amerikan GQ dergisine kapak oldu. Bu sayede ünü Amerika kıtasına yayıldı, sonra da pek çok önemli markanın yüzü olarak çalışmaya başladı.

Yakın tarihte Maroon 5’ın "Love Somebody" ve Robin Thicke’nin "Blurred Lines" klibinde rol alarak ufak ufak oyunculuk denemelerine de başladı.Yakaldığı ivmeye Hollywood da kayıtsız kalmadı. David Fincher'ın "Gone Girl" filminde Ben Affleck ile rol aldı. 2015'te ise onu "Entourage" dizisinin uzun metraj filminde izlemeye hazır olun.

Ratajkowski, enerjisi ve bitmek bilmeyen cesaretiyle hızla çıktığı merdivenlerden muhtemelen hiç inmeyecek. O merdivenin başlarında bir yerde kendisine eşlik ettiğimiz için, ne mutlu bize...


Instagram'da Takip Etmeniz Gereken 20 Güzel

KADINLAR | Instagram'da Takip Etmeniz Gereken 20 Güzel

Instagram’ı Sevmemiz İçin Bir Sebep Daha: Vittoria Ceretti

KADINLAR | Instagram’ı Sevmemiz İçin Bir Sebep Daha: Vittoria Ceretti

Instagram’ı Sevmemiz İçin Bir Sebebi Daha: Megan Williams

KADINLAR | Instagram’ı Sevmemiz İçin Bir Sebebi Daha: Megan Williams

Instagram’ı Sevmemiz İçin Bir Sebep Daha: Gaia Weiss

KADINLAR | Instagram’ı Sevmemiz İçin Bir Sebep Daha: Gaia Weiss

Aykırı Prenses: Vanessa Kirby

KADINLAR | Aykırı Prenses: Vanessa Kirby

Instagram’ı Sevmemiz İçin Bir Neden Daha: Rocío Crusset

KADINLAR | Instagram’ı Sevmemiz İçin Bir Neden Daha: Rocío Crusset

Daha Fazla Göster