Katheryn Winnick: En Güzel Viking

Katheryn Winnick: En Güzel Viking

Game of Thrones yıllardır eli kılıçlı bir dolu savaşçı adamı televizyonlara doldururken, sıranın onlar kadar sert kadınlara gelmesi kaçınılmazdı.

Vikings dizisinin buzla kaplı savaş meydanlarında o sakallı, vahşi adamları dize getiren bir sarışın var: Vikinglerin efsane kadın savaşçısı Lagertha... Bu vesileyle, onu ete kemiğe, inandırıcı bir vücutla ve oyunla büründüren Katheryn Winnick’le tanıştık. Halimizden gayet memnunuz.

Vaktizamanında Lagertha’yı oynaması için İskandinav kökenli biri seçilebilirdi belki ama cast yönetmeni, Ukrayna kökenli Kanadalı Winnick’in ismiyle geldi. Ne yaptığını iyi biliyordu. Durum şu: Winnick sinemada görüp görebileceğiniz en sağlam tekvandoculardan. Kara kuşak, madalyalı ve amansız... Son sıfat boşuna değil, Toronto’da soyguncuları marizlediği, kayıtlara geçmiş durumda. Bodyguard’lık lisansı olduğunu da ayrıca not düşelim.

Winnick dünkü çocuk değil. 30’larının sonlarında. Son dizisine gelene kadar epey set görmüşlüğü var. House MD, CSI: Miami ve onun atletik özelliklerine eldiven gibi uyan Law&Order’da oynadı. Ne güzellikten, ne yetenekten yana sıkıntısı vardı ama şansı Vikingler’le açıldı. Sırada da bir dizi film duruyor.

Vikingler’in seti İrlanda’da. Winnick'ın tek bir sıkıntısı var. Set fena halde testosteron yüklü; etraf kürklü, çizmeli, sakallı adamlardan geçilmiyor. Arada bir medeniyet fena olmazmış.

İZLE
The Original Sexy - Calvin Klein Underwear
İlgili Başlıklar
Daha Fazlası