Moleskine Hobbit defterleri

Moleskine Hobbit defterleri

Maceracıların yoldaşı Moleskine, gösterime girecek olan Hobbit filminin şerefine özel bir defter serisi piyasaya çıkardı.

Bundan tam üç çeyrek asır önce İngiliz yazar ve dilbilimci J. R. R. Tolkien, Hobbit adını taşıyan bir fantastik çocuk hikayesi yazdı. Kendi ırkının aksine maceracı bir buçukluk olan Bilbo’nun büyük yolculuğunu anlatan Hobbit, batı edebiyatının en önemli eserlerinden biri olan Yüzüklerin Efendisi üçlemesinin öncülü oldu. Bir başka deyişle yolculuk bir hikayeye, hikaye bir efsaneye, efsane ise başlı başına bir mitolojiye dönüştü.

Maceracıların yoldaşı Moleskine, önümüzdeki günlerde gösterime girecek olan Hobbit filminin şerefine özel bir defter serisi piyasaya çıkardı. Yalnız Dağ (Lonely Mountain) ve Kuytuorman (Mirkwood) temalı -iki farklı boyutta- dört parçadan oluşan Moleskine Hobbit serisi defterlerin hepsi ejderha Smaug’un imlerini taşıyor. Ayrıca Orta Dünya topraklarında yolunuzu bulabilmeniz için bir Yabandiyar (Wilderland) haritası da defterlerin arka cebine eklenmiş. Bilbo’nun “Oradaydık ve şimdi buradayız” cümlesinin anlamını bizzat yaşayarak ve yazarak -belki de çizerek- keşfetmek istiyorsanız, sınırlı sayıda satışa sunulan bu efsanevi defterlerden biri hep yanınızda bulunsun; beklenmedik yolculuğunuzda yolunuz açık, kılıcınız keskin olsun.


Süt Kutusu

İZLE
Serenay Sarıkaya GQ Global Creativity Awards Gala Gecesine Hazırlanıyor
İLGİLİ İÇERİKLER
İlgili Başlıklar
Daha Fazlası