Anksiyeteniz Varsa Kaçınmanız Gereken 4 Yiyecek
Wellness

Anksiyeteniz Varsa Kaçınmanız Gereken 4 Yiyecek

Panik atağa giden yolda bazı gıdalar tetikleyici etki yaratabiliyor. Sindirim ve sinir sistemi konusunda bağlantıları bir yerlerde mutlaka okumuşsunuzdur.

Diyetinize dahil etmeniz gereken ve sağlığınıza bir dizi fayda sağlayabilecek şeylerle ilgili çok sayıda liste ve ayrıntı var. Saçlarınızın dökülmesini durdurmak için, cildinizi daha iyi hale getirmek için yiyebileceğiniz yiyecekler, hatta kilo vermeye yardımcı olacak yiyecekler bile var. Hakkında çok fazla konuşulmayan şey ise, zaten günlük diyetinizin bir parçası olabilecek, yememeniz gereken yiyeceklerdir.

Bunlar sinsice saldıran gıdalar; bazen görünüşte zararsız, bazen de oldukça açık bir şekilde zararlı, ancak her ikisi de tam olarak tanımlayamadığınız olumsuz etkilere katkıda bulunur. Nasıl ki kilo verme yolculuğunuzda belli etmeden size zarar veren yiyecekler ya da tamamen zararsız görünmelerine rağmen rahatsız olmanıza neden olan yiyecekler varsa, anksiyete belirtilerine katkıda bulunan bir dizi yiyecek de vardır. Liste oldukça uzun olsa da, en olumsuz etkilere sahip olma eğiliminde olan dört ana oyuncu var. İşte dikkat edilmesi gereken suçlular...

GQ HİNDİSTAN

İLGİLİ İÇERİKLER anksiyete beslenme düzeni
İlgili Başlıklar
Daha Fazlası