Derin Övgü öğün

Derin Övgü öğün
Dergi Konuları

Modern Kaşifler: Tolga Pamir, Tunç Fındık, Cengiz Koçak

Keşif duygusunu atmosferin sınırlarından taşıran, dağların, denizlerin, gökyüzünün ve kendilerini tanımanın sürükleyici vahasında hikayelerini her gün yeniden yazan üç modern kaşifle hayatın, ebediyetin ve gerçekliğin gizemlerini konuşuyoruz.
Yazı Derin Övgü öğünFotoğraf Roman Mashevskıy
Derin Övgü öğün
Dergi Konuları

Mistik Evren | Mina Dilber Temo

Tanışmak üzere elinizi uzattığınızda sizi hem gün doğumu hem gün batımı renkleriyle karşılayan o insanları biliyorsunuz. Anım’ın kurucusu Mina Dilber Temo tam da böyle hissettiriyor.
Yazı Derin Övgü öğünFotoğraf Abdullah Yazıc
Derin Övgü öğün
GQ Tanıtım

Konfor Alanının Dışına Demir Atmak

Yaşamanın hakkını vererek ama her zaman adapte olarak, düşünerek, ileriyi görerek risk alarak, daha iyi olmanın izinde gitmenin ne anlama geldiğini başarılı girişimci Saoud Ghandour’dan dinliyoruz.
Yazı Derin Övgü öğün
Derin Övgü öğün
GQ Tanıtım

Yaratmanın İnceliği

Geliştirdiği teknikler ve daima iyi hissetmenin önemini vurguladığı güzelliğe bütüncül yaklaşımı ile adından söz ettiren Bülent Cihan Timur, nam-ı diğer Doctor B ile keyifli bir sohbet gerçekleştirdik.
Yazı Derin Övgü öğün
Derin Övgü öğün
Dergi Konuları

Rafael Cemo Çetin'den Antik Çağların Ebedi Hikayeleri

Antik çağlarda tehlikelerden koruyan, mitolojide ölümsüz tanrılar için bir metafor görevi gören, orta çağda hiyerarşiyi, Rönesans’ta dönemin ihtişamını yansıtan mücevherler, bugün ne anlama geliyor? Peki ya insanlığın asırlar boyu süren altın sarısı aksesuar takıntısı? Rafael Indiana’nın ardındaki isim, Rafael Cemo Çetin ile bir araya geldik.
Yazı Derin Övgü öğünFotoğraf Gökay Çatak
Derin Övgü öğün
Travel

Henry Cookson ile Yeryüzünün Saklı Sığınağı: İzlanda

O, dünyanın en ücra noktalarına incelikle planlanmış seyahatler düzenleyen şirketine “Cookson Adventures” ismini vermiş olsa da, mümkün kıldığı baş döndürücü deneyimleri macera veya seyahat olarak tanımlamak yetersiz kalıyor. Üniversiteye başlamadan hemen önce Kenya’ya, atlı safari rehberi olmak üzere eğitim almaya gidiyor ve dönüşü sonrası hayat onu tutkusuyla burun buruna getiriyor. Henry Cookson ile merak, tabiat anayı ve İzlanda’yı konuşuyoruz.
Yazı Derin Övgü öğün
İleri