Gizemli Worcestershire Tarifi Çözüldü

Çok fazla baharat mı kullanıyorsun? Yeterince narenciye kullanmadın mı? “Worcestershire” sosunu telaffuz etmeye çalışmaktan bile vaz mı geçtin? Size güzel bir haberimiz var. Harika Bloody Mary yapmanın bir sırrı var ve içki editörümüz Kevin Patnode size yardım etmek için burada!

11 Eylül 2021

Gizemli Worcestershire Tarifi Çözüldü

Kahvaltıların en iyi eşlikçisi, birinci sınıf biletinizle uçarken gözlerinizi kapatıp bir yudum aldığınızda tadı daha da lezzetli hale gelen, lüks bir otelde sımsıcak güneşin altında havuz başındayken içinizi ferahlatan ancak nasılsa evde kendiniz hazırladığınızda asla o kadar da harika olamayan bir kokteyl: Bloody Mary sosu.

Ama artık değil.

Bloody Mary'nizi yapmaya en kolay malzemelerle başlayın ve adım adım kokteylinizi hazırlayın. İşe baharatlarla başlarsanız ilk aşamada çok baharat ekleseniz de sorun olmaz çünkü baştan başlamak her zaman için kolay. Bu sebeple kokteylinizi hazırlamaya baharatlarla başlayın, ardından sıcak sosları, narenciye suyunu ve Worcestershire sosunu ekleyin. Bu karışımı damak tadınıza göre lezzetlendirebilir, eklemeler ve çıkarmalar yapabilirsiniz. Bu aşamadan sonra özenle seçtiğiniz domates suyunuzu ekleyin ve hafifçe karıştırın. O kalın lezzetli dokuyu koruduğunuzdan emin olun. Son olarak Bloody Mary Mix'inizi buzun üzerine dökün, sebzelerle süsleyin ve güne hazırlamış olduğunuz mükemmel kokteylinizi içerek başlayın!

Bu yazı #GQyaz21'de Gizemli Sosun Tarifi Çözüldü başlığıyla yayınlanmıştır. 


İLK BULUŞMAYA DAİR FLÖRT TAKTİKLERİ: BİR BARMENDEN TÜYOLAR

flirt taktikleri

 


Barda Bunları Yapmayın

YEME-İÇME | Barda Bunları Yapmayın

Klasikler Yeni Nesil Kokteyllere Karşı!

YEME-İÇME | Klasikler Yeni Nesil Kokteyllere Karşı!

Bu Sevgililer Günü Onun için Yemek Yap

YEME-İÇME | Bu Sevgililer Günü Onun için Yemek Yap

Vegan Seçenekler Artıyor

YEME-İÇME | Vegan Seçenekler Artıyor

Expat Gastronomi Durakları

TRAVEL | Expat Gastronomi Durakları

Daha Fazla Göster