Kupanın kare ası
Fitness

Kupanın kare ası

Messi, Xavi, Mesut Özil, Dani Alves ve diğerleri... Futbolun yıldız isimleri, Brezilya 2014 Dünya Kupası coşkusunu Adidas Samba koleksiyonuyla yaşıyor.

Futbol dünyasının en büyük buluşması Brezilya 2014 FIFA Dünya Kupası heyecanı daha şimdiden tüm dünyayı sarmaya başladı. 12 Haziran - 13 Temmuz tarihleri arasında düzenlenecek Dünya Kupası'nın şampiyonu Brezilya'nın 12 farklı şehrinde oynanacak karşılaşmalar sonucunda belli olacak.

Adidas, futbol coşkusuna klasik Samba modeli üzerine şekillendirdiği dört muhteşem kramponun tanıtımıyla start verdi. Rio de Janeiro'nun ünlü Copacabana plajında ilk kez fotoğraflanan Adidas Samba Predator, Adidas Samba Nitrocharge, Adidas Samba AdiZero F50 ve Adidas Samba 11Pro modelleri, ardından aralarında Messi, Xavi, Mesut Özil, Cristian Tello, Jordi Alba, Fernando Torres, Dani Alves gibi yıldızların bulunduğu gerçek sahiplerine teslim edildi.

Tüm dünya, futbol ekseninde yavaş yavaş Brezilya'ya odaklanırken, Adidas'ın ünlü yıldızlarla çektiği reklam filmi bekleyiş heyecanını bir doz daha artırıyor. Bu arada; Samba Collection kramponlarla uyumlu renklerin göz kamaştırdığı reklamın, Buraka Som Sistema ve MC Karol Conka imzalı şarkısı Bota yaza damgasını vuracak potansiyel bir hit olarak dikkat çekici. İzleyin ve Adidas Samba ritmini hissedin.

İZLE
Mario Gómez Kamera Arkası
İlgili Başlıklar
Daha Fazlası