Kupanın kare ası

Messi, Xavi, Mesut Özil, Dani Alves ve diğerleri... Futbolun yıldız isimleri, Brezilya 2014 Dünya Kupası coşkusunu Adidas Samba koleksiyonuyla yaşıyor.

14 Kasım 2013

Kupanın kare ası

Futbol dünyasının en büyük buluşması Brezilya 2014 FIFA Dünya Kupası heyecanı daha şimdiden tüm dünyayı sarmaya başladı. 12 Haziran - 13 Temmuz tarihleri arasında düzenlenecek Dünya Kupası'nın şampiyonu Brezilya'nın 12 farklı şehrinde oynanacak karşılaşmalar sonucunda belli olacak.

Adidas, futbol coşkusuna klasik Samba modeli üzerine şekillendirdiği dört muhteşem kramponun tanıtımıyla start verdi. Rio de Janeiro'nun ünlü Copacabana plajında ilk kez fotoğraflanan Adidas Samba Predator, Adidas Samba Nitrocharge, Adidas Samba AdiZero F50 ve Adidas Samba 11Pro modelleri, ardından aralarında Messi, Xavi, Mesut Özil, Cristian Tello, Jordi Alba, Fernando Torres, Dani Alves gibi yıldızların bulunduğu gerçek sahiplerine teslim edildi.

Tüm dünya, futbol ekseninde yavaş yavaş Brezilya'ya odaklanırken, Adidas'ın ünlü yıldızlarla çektiği reklam filmi bekleyiş heyecanını bir doz daha artırıyor. Bu arada; Samba Collection kramponlarla uyumlu renklerin göz kamaştırdığı reklamın, Buraka Som Sistema ve MC Karol Conka imzalı şarkısı Bota yaza damgasını vuracak potansiyel bir hit olarak dikkat çekici. İzleyin ve Adidas Samba ritmini hissedin.


İngiliz Model Harry Rowley ile Kalistenik Egzersiz Hakkında Her Şey

FITNESS | İngiliz Model Harry Rowley ile Kalistenik Egzersiz Hakkında Her Şey

Haftada Sadece 3 Günlük Antrenmanla Kas Kütlenizi Arttırın!

FITNESS | Haftada Sadece 3 Günlük Antrenmanla Kas Kütlenizi Arttırın!

Ünlü Aktörlerin Unutulmaz Fitness Dönüşümleri

FITNESS | Ünlü Aktörlerin Unutulmaz Fitness Dönüşümleri

Dayanıklılığınızı Artırmak için En İyi 3 Kettlebell Egzersizi

FITNESS | Dayanıklılığınızı Artırmak için En İyi 3 Kettlebell Egzersizi

Mat Fraser’ın Beslenme Programına Göz Atın

FITNESS | Mat Fraser’ın Beslenme Programına Göz Atın

Kevin Hart’ın Spor Rutinine Göz Atın

FITNESS | Kevin Hart’ın Spor Rutinine Göz Atın

Daha Fazla Göster