Michael B. Jordan “Creed” filmi için nasıl hazırlandı?

Efsanevi film serisi ‘Rocky’nin devamı niteliğinde olan ‘Creed’ geçtiğimiz yıllarda oldukça dikkat çekmişti. Filmin başrolünü üstlenen Michael B. Jordan ise hem oyunculuğu hem de sportif performansıyla tüm takdirleri üzerine toplamıştı. Eğer sizde Michael B. Jordan kadar güçlü ve kaslı olmak istiyorsanız, yıldız oyuncunun ‘Creed’ filmi için uyguladığı antrenman programını sizinle paylaşıyoruz.

20 Kasım 2017

Michael B. Jordan “Creed” filmi için nasıl hazırlandı?

Fark etmemiş olabilirsiniz ancak Michael B. Jordan, ismi yüzünden zaten büyük bir yükün altında. Gelmiş geçmiş en iyi sporculardan biri olan Micheal Jordan ile aynı isme sahip olan oyuncu bu durumun kendisi için karmaşık bir şey olduğunu kabul ediyor. Çocukken bu isim yüzünden şakalara maruz kaldığını açıklayan oyuncu, zamanla bu durumu avantaja dönüştürmeyi başarmış. Bu ismin rekabetçi ruhuna daha iyi geldiğini ve antrenmanlarda daha iyi bir performans sergilediğini ifade eden Jordan, zamanla asla pes etmemeyi kendine görev edinmiş.

‘Creed’ filmi için her zamankinden farklı bir antrenman programı uygulayan Jordan, temel olarak haftada 4 günlük bir programı takip etmiş. Programın başlangıcında ise yaklaşık 2 kilometrelik bir ısınma koşusu yer alıyor.


Dayanıklılığınızı Artırmak için En İyi 3 Kettlebell Egzersizi

FITNESS | Dayanıklılığınızı Artırmak için En İyi 3 Kettlebell Egzersizi

Bu Sonbaharın En İyi Koşu Ceketleri

FITNESS | Bu Sonbaharın En İyi Koşu Ceketleri

Hillside Outside ile Dışarı Çık!

FITNESS | Hillside Outside ile Dışarı Çık!

Zac Efron'un İlham Veren Spor Tutkusu

FITNESS | Zac Efron'un İlham Veren Spor Tutkusu

Bu Sezonun En İyi Antrenman Parçaları

FITNESS | Bu Sezonun En İyi Antrenman Parçaları

3 Sporcu Takviyesi

FITNESS | 3 Sporcu Takviyesi

Daha Fazla Göster