Şeffaf yolculuk

Designaffairs Studio tasarımı Clarity Bike geliştirilmiş polimer gövdesiyle hem esnek, hem güçlü hem hafif bir yolculuğu garantiliyor.

24 Ocak 2013

Şeffaf yolculuk

Bisiklet bugün en kolay sahip olabileceğimiz ulaşım aracı ama ağabeylerinden ilkel olması geliştirilemeyeceği anlamına gelmiyor. Beyaz önlüklü bilim insanlarının geliştirdiği yeni materyaller maharetli tasarımcıların elinde günlük hayata uyarlandıkça o da evrim geçiriyor. Her gün yeni alternatiflerle karşımıza çıkan bisikletlere bir yenisi ekleniyor. Daha önce tamamen ahşaptan üretilen örneklerine ya da büyük modaevlerinin imzasını taşıyanlarına bile rastladık fakat designaffairs Studio'nun sunduğu alternatif biraz daha farklı çözümler sunuyor.

Designaffairs Studio'nun son dönemde özellikle mobilya üretiminde sıkça kullanılan güçlendirilmiş polimer ya da diğer adıyla Trivex'ten yararlanarak yarattığı hafif ve darbeye dayanıklı Clarity Bike da işte bu evrimin son halkası. Son derece hafif olduğu için yerden adeta bir tüy gibi kesebilmeniz mümkün. Bisikletin Trivex'ten üretilmiş olması onu olası kazalarda meydana gelebilecek dış etkenlerden de koruyor.

Yapımında kullanılan polikarbon materyaller sayesinde organik ve inorganik maddelere karşı adeta üzerinde bir kalkan taşıyan Clarity Bike aynı zamanda kar, kış, yağmur ya da sıcağa bana mısın demiyor. Diğer bisikletlerden ayrılan şeffaf kadro bölümüyle de enteresan bir imaja sahip yeni Designaffairs tasarımı ile şehir hayatı iki kat daha keyifli.


Hillside Outside ile Dışarı Çık!

FITNESS | Hillside Outside ile Dışarı Çık!

Zac Efron'un İlham Veren Spor Tutkusu

FITNESS | Zac Efron'un İlham Veren Spor Tutkusu

Bu Sonbaharın En İyi Koşu Ceketleri

FITNESS | Bu Sonbaharın En İyi Koşu Ceketleri

Bu Sezonun En İyi Antrenman Parçaları

FITNESS | Bu Sezonun En İyi Antrenman Parçaları

3 Sporcu Takviyesi

FITNESS | 3 Sporcu Takviyesi

Chris Hemsworth’dan Sporculara Özel Uygulama: Centr

FITNESS | Chris Hemsworth’dan Sporculara Özel Uygulama: Centr

Daha Fazla Göster