Şeffaf yolculuk

Designaffairs Studio tasarımı Clarity Bike geliştirilmiş polimer gövdesiyle hem esnek, hem güçlü hem hafif bir yolculuğu garantiliyor.

24 Ocak 2013

Şeffaf yolculuk

Bisiklet bugün en kolay sahip olabileceğimiz ulaşım aracı ama ağabeylerinden ilkel olması geliştirilemeyeceği anlamına gelmiyor. Beyaz önlüklü bilim insanlarının geliştirdiği yeni materyaller maharetli tasarımcıların elinde günlük hayata uyarlandıkça o da evrim geçiriyor. Her gün yeni alternatiflerle karşımıza çıkan bisikletlere bir yenisi ekleniyor. Daha önce tamamen ahşaptan üretilen örneklerine ya da büyük modaevlerinin imzasını taşıyanlarına bile rastladık fakat designaffairs Studio'nun sunduğu alternatif biraz daha farklı çözümler sunuyor.

Designaffairs Studio'nun son dönemde özellikle mobilya üretiminde sıkça kullanılan güçlendirilmiş polimer ya da diğer adıyla Trivex'ten yararlanarak yarattığı hafif ve darbeye dayanıklı Clarity Bike da işte bu evrimin son halkası. Son derece hafif olduğu için yerden adeta bir tüy gibi kesebilmeniz mümkün. Bisikletin Trivex'ten üretilmiş olması onu olası kazalarda meydana gelebilecek dış etkenlerden de koruyor.

Yapımında kullanılan polikarbon materyaller sayesinde organik ve inorganik maddelere karşı adeta üzerinde bir kalkan taşıyan Clarity Bike aynı zamanda kar, kış, yağmur ya da sıcağa bana mısın demiyor. Diğer bisikletlerden ayrılan şeffaf kadro bölümüyle de enteresan bir imaja sahip yeni Designaffairs tasarımı ile şehir hayatı iki kat daha keyifli.


Ünlü Aktörlerin Unutulmaz Fitness Dönüşümleri

FITNESS | Ünlü Aktörlerin Unutulmaz Fitness Dönüşümleri

Dayanıklılığınızı Artırmak için En İyi 3 Kettlebell Egzersizi

FITNESS | Dayanıklılığınızı Artırmak için En İyi 3 Kettlebell Egzersizi

Mat Fraser’ın Beslenme Programına Göz Atın

FITNESS | Mat Fraser’ın Beslenme Programına Göz Atın

Kevin Hart’ın Spor Rutinine Göz Atın

FITNESS | Kevin Hart’ın Spor Rutinine Göz Atın

Evde Yapılacak En İyi Egzersiz (ve Kaçınmanız Gereken 4 Hata)

FITNESS | Evde Yapılacak En İyi Egzersiz (ve Kaçınmanız Gereken 4 Hata)

Fitness Motivasyonu: Zac Efron'un Spor Tutkusu

FITNESS | Fitness Motivasyonu: Zac Efron'un Spor Tutkusu

Daha Fazla Göster