GQ Türkiye iPad Kasım sayısı yayında

GQ Türkiye iPad Kasım sayısı yayında

Dünyayı gelişine yaşayan adam Yiğit Özşener, Memati rolüyle tanıdığımız Gürkan Uygun ile bir Dilara Gönder röportajı, muhteşem sarışın Candice Swanepoel hakkında her şey, GQ İkon: Cevad Prekazi, yaratıcılığın yeni kuralları, GQ Hayat Okulu, modada kış zamanı ve zamanın nabzını tutan GQ Saat eki Kasım ayında GQ Türkiye iPad edisyonunda.

İntikam dizisinde Rüzgar olup esen Yiğit Özşener yaşamını, oyunculuğunu ve felsefesini GQ'ya anlattı. Dünyayı gelişine yaşayan adamın hikayesi iPad edisyonuna özel kamera arkası görüntüleriyle bu ay GQ Türkiye'de.

Zamanın tarzını GQ Saat ile yakalayın. Erkeğin en şık aksesuarları, zamanın asil bekçileri kol saatleri hakkında güncel olarak bilmek istediğiniz her şey GQ Saat ekinde.

Dilara Gönder ve Gürkan Uygun karşı karşıya... Memati rolüyle nam salan usta oyuncu Gürkan Uygun, Zor İşler’in zorlu kadını Dilara Gönder’le kozlarını masa tenisinde paylaştı. Heyecan dozu yüksek bir örportaj ve kamera arkası görüntüleri GQ Türkiye iPad edisyonunda.

Göz kamaştırıcı Victoria's Secret meleği, muhteşem sarışın Candice
Swanepoel hakkında bilmek istediğiniz her şeyi öğrenmeye hazır olun.

Tasarımın rock starı Jonathan Ive, yaratıcılığın yeni kuralları ve GQ Hayat Okulu ile vizyonunuzu genişletin.

Soğuk kışın sıcak tarzını keşfedin. Slim-fit takım elbise giymenin püf noktaları, kazak ve triko kuralları, trençkot saltanatı, Nihat Odabaşı imzalı moda çekimi Kirli & Yakışıklı bu ay GQ Moda sayfalarında.

Ayrıca Türk futbolunun efsane ismi Cevad Prekazi, sokak sanatı fenomeni Banksy, 6 Michelin yıldızlı ünlü şef Michael White....

Hepsi ve çok daha fazlası GQ Türkiye iPad edisyonunda sizleri bekliyor. GQ Türkiye iPad Ekim sayısını iTunes üzerinden satın alabilir ya da aboneliğinizi hemen başlatabilir ve derginizin keyfini dijital olarak da çıkarabilirsiniz.

Hemen abone olmak için tıklayın: GQ Türkiye iPad

İZLE
Serenay Sarıkaya GQ Global Creativity Awards Gala Gecesine Hazırlanıyor
İlgili Başlıklar
Daha Fazlası