Gölgelerin gücü adına

Game of Thrones’da üç sezondur bu laf dönüp duruyor ama kusura bakmasınlar: “Winter is not coming” gençler. Hele ki bu nem oranında, bunu söyleyene gülerler. Mesele basit; ya metabolizmayı düşürüp Ekim'e kadar yaz uykusuna yatın ya da aşağıdakileri okuyun. Dergiyi de hafif hafif yüzünüze doğru sallayın.

29 Temmuz 2013

Gölgelerin gücü adına

* Klimalı yer bulduysanız oturun ama vantilatöre de hayır denmez. Odanın ortasında dönüp dururken, her turda iki saniyeliğine sizin yüzünüze de bakan vantilatörün verdiği serinliğin hazzı, değme klimada yok.

* Serin akşamüstleri için en iyi çözüm, az meşgul esnaf arkadaş. Dükkanın önünü suladıktan sonra, iki sandalye-bir iskemle-ağır kasa tavla üçlemesiyle sizi yanına oturtan esnafla ömrünüz uzar. Hem çay da tavşan kanı. Var mı böyle AVM?

* Yaz tatili niyetine cehennem sıcağının dünyadaki adreslerine gidiyorsunuz, sonra da “yanıyoruz” diye ağlıyorsunuz. Serin serin yaylalara çıkın desek kulak asmayacaksınız, kırmızı burnunuza merhem sürerken en azından kabahatinizi bilin.

* Kaçış noktalarını illa şehir dışında aramaya gerek yok. Tüyoları veriyoruz: Han içlerini, avlulu apartmanları, dar ara sokaklara masa atmış kahveleri boş geçmeyin.

Haberin devamı GQ Türkiye Ağustos sayısında ve iPad edisyonunda


Dayanıklılığınızı Artırmak için En İyi 3 Kettlebell Egzersizi

FITNESS | Dayanıklılığınızı Artırmak için En İyi 3 Kettlebell Egzersizi

Bu Sonbaharın En İyi Koşu Ceketleri

FITNESS | Bu Sonbaharın En İyi Koşu Ceketleri

Hillside Outside ile Dışarı Çık!

FITNESS | Hillside Outside ile Dışarı Çık!

Zac Efron'un İlham Veren Spor Tutkusu

FITNESS | Zac Efron'un İlham Veren Spor Tutkusu

Bu Sezonun En İyi Antrenman Parçaları

FITNESS | Bu Sezonun En İyi Antrenman Parçaları

3 Sporcu Takviyesi

FITNESS | 3 Sporcu Takviyesi

Daha Fazla Göster