Kilo Verdiren Ve Formda Kalmanızı Sağlayan Bahar Aktiviteleri

Baharın gelişiyle birlikte yazlık kıyafetlerimiz dolaplarımızdaki yerini almaya başladı. Bu da yakın zamanda daha az kıyafetle gezmeye başlayacağımız anlamına geliyor. Bu dönemde birçoğumuzun aklında yer edinen düşünce ise vücudumuzdaki fazlalıklardan kurtulmak. Bu yazıda açık havada yapabileceğiniz faydalı aktivitelerden bahsedeceğiz.

05 Nisan 2021

Kilo Verdiren Ve Formda Kalmanızı Sağlayan Bahar Aktiviteleri

Fotoğraf: Erman İştahlı

Baharın gelişinin aslında spor yapma becerinize olumlu bir etkisi var. Çünkü havaların ısınmasıyla birlikte dışarı çıkarak fitness seviyenizi daha etkili bir şekilde geliştirebilirsiniz. Kendinizi dışarıya atıp antrenman yapmanız hem size oksijenle birlikte iyi bir form verirken, hem de genel olarak daha mutlu hissetmenizi sağlar.

 

Kendi kendinize kalmaktan hoşlanmıyor ve spor yaparken rekabet etmek istiyorsanız, koşulara çıkabilir ve çevrenizdeki insanlarla ya da arkadaşlarınızla koşu mesafenizi ve hızınızı kıyaslayabilirsiniz. Rekabet çoğu zaman teşvik edicidir. GPS üzerinden çevrenizle rekabet etmek istiyorsanız Nike Running Club ve Strava gibi uygulamaları telefonunuza veya akıllı saatinize indirebilirsiniz.

 


Vücut Ağırlığı Antrenmanları

FITNESS | Vücut Ağırlığı Antrenmanları

Plato Evresinden Nasıl Çıkılır?

FITNESS | Plato Evresinden Nasıl Çıkılır?

Metabolizma Hızlandırma

DENGE | Metabolizma Hızlandırma

Antrenman Motivasyonunu Yükselt

FITNESS | Antrenman Motivasyonunu Yükselt

Nasıl Kilo Verilir?

FITNESS | Nasıl Kilo Verilir?

Sırt Antrenmanı Rehberi

FITNESS | Sırt Antrenmanı Rehberi

Daha Fazla Göster