Ryan Reynolds'ın Deadpool Formuna Nasıl Ulaşırsınız?
Fitness

Ryan Reynolds'ın Deadpool Formuna Nasıl Ulaşırsınız?

'Merc with a mouth' üçüncü beyaz perde macerasına hazırlanırken, PT'si Don Saladino ile Hugh Jackman'ın Wolverine'ine karşı koyabilecek bir vücut yaratma konusunda konuştuk.

MCU hayranları bu yılın başlarında Ryan Reynolds'ın üçüncü bir Deadpool filmi için geri dönmekle kalmayıp, Hugh Jackman'ın daha önce emekliye ayrılan Wolverine'inin de ona katılacağı haberi üzerine sevindiler. Yaklaşan Deadpool 3'te her iki karakterin de bazı çoklu evren saçmalıklarıyla ana Marvel sinematik sürecine fırlatılacağı bildiriliyor. Sonuç olarak, kulağa oldukça hoş geliyor.

Ancak, bu eşleşmeyi takdir etmek için çizgi roman meraklısı olmanıza gerek yok. Hem Jackman hem de Reynolds, kaçınılmaz kaslı karşılaşmalarını The Expendables'dan bu yana en heyecan verici "gym-bro" filmi haline getirecek kadar güçlüler.

Ünlü koç ve fitness girişimcisi Don Saladino sayesinde Ryan Reynolds kahramana 'süper' kelimesini ekleyebildi. İronik bir şekilde, ilk kez 14 yıl önce Jackman aracılığıyla tanıştılar ve o zamandan beri sayısız projede birlikte yer aldılar.

Saladino, Reynolds'la ilk karşılaşması hakkında "Birbirimize çok benziyorduk, benzer fitness hedeflerimiz ve bakış açılarımız vardı" diyor. "Benzer vücut tiplerimiz bile vardı!"

BRITISH GQ

İZLE
#BenimAntrenörüm: 2. Hafta
İlgili Başlıklar
Daha Fazlası