Buse Tosun

Buse Tosun
Yeme-İçme

Urla'da Bir Restoranla Yeni Bir Sayfa Açanlar

İnsan yeni bir sayfa açmaktan neden korkar? Yeni şeyler denemekten vazgeçiren, konfor alanı diye tanımladığımız gerçekte göremediğimiz yalnızca zihnimizde yaşayan bir duvar yeni şeyler denemekten alıkoyabilir. İstanbul’da başlayan Ege’ye uzanan, sık duyduğumuz ama hayata geçirmesi zor bir yolculukta Ozan ve Seray Kumbasar çifti her şeyi geride bırakarak Urla’nın ilk şef restoranı Urla Vino Locale’yi açıyor. Beyaz yakalı hayaller öğle arasında sınırlı kalmıyor ve gerçeğe dönüşüyor.
Yazı Buse Tosun
Buse Tosun
Güncel

Netflix'in E-Ticaret Hamlesiyle İki Bölüm Arası Alışveriş Devri

Oyun sektörüne hızlı giriş yapan Netflix şimdi de e-ticarete hazır! Peki Netflix’in bu hamlesinin arkasında yatan sebep ne? Sadece yöneticilerin söylediği gibi hikayelerin ekranları aşarak insanların hayatlarının bir parçası haline gelmesine karşı duyulan sevgi mi? İki bölüm arası alışveriş yapmaya başlamak üzereyiz.
Yazı Buse Tosun
Buse Tosun
Güncel

“13” Apple’a Şans Getirebilecek mi?

Apple'ın yeni nesil iPhone'u ile ilgili detaylar henüz duyurulmadı ancak bazı Apple hayranları şimdiden yakınacakları bir özelliğini buldu bile. İkonik cihaz iPhone, bu kez 13 algısıyla gündemde.
Yazı Buse Tosun
Buse Tosun
Güncel

Evden Çalışırken Motivasyonunuzu Korumanın Yolları

Uzaktan çalışmak hayatımızdan çıkacak mı bilinmez. Bazı büyük şirketler tamamen evden çalışabilecek pozisyonlar için bu durumu kalıcı hale getirmeyi bile planlıyor. Evden çalışırken motivasyonumuzu yüksek tutmaksa, yaşayığ görüyoruz, o kadar kolay değil...
Yazı Buse Tosun
Buse Tosun
Dergi Konuları

İçgüdüsel Bir Yolculuk Olarak Kahve Hazırlamak

Mükemmel bir kahve hazırlamanın en büyük ironisi, sabahları çoğumuzun kahve makinesini çalıştırmak için bile bir fincan kahveye ihtiyaç duyması... Tabii bu durum Patrik Rolf için geçerli değil.
Yazı Buse Tosun
Buse Tosun
Güncel

Netflix Oyun Sektörüne El Atıyor

Netflix oyun sektörüne girmeye hazırlanıyor! Yayın devi oyunlar için abonelik sistemi, bir diğer deyişle oyunlara üyelik platformu, sağlayarak sektöre dahil olacak.
Yazı Buse Tosun
Buse Tosun
Güncel

En Zor Bölüm El Birliğiyle Geçilecek!

En sevdiğiniz oyunda keyifle vakit geçirirken, geçmesi imkansız görünen bölümler için strese girmeyin. Sony, yeni sistemiyle sizi oyun devam ederken bir uzmanla buluşturuyor ve bu gerçek kişi tam olarak ne yapmanız gerektiğini söylüyor.
Yazı Buse Tosun
Buse Tosun
Popüler

Yüzüklerin Efendisi Dizisine Dair Bilmeniz Gereken Her Şey

The Lord of the Rings / Yüzüklerin Efendisi serisi, yeniden çekilen efsaneler kulübüne katılıyor. İşte Amazon'un ilk sezon için 465 milyon Dolar harcadığı yapımın detayları.
Yazı Buse Tosun
Buse Tosun
DAHASI+

Mutlaka Okumanız Gereken 5 Kişisel Gelişim Kitabı

Çoğunlukla evde olduğumuz şu dönemde yapabileceğimiz en iyi aktivitelerden biri de kitap okumak. Evlerde geçirdiğimiz karantina hafta sonları fiziksel sağlığımızı olduğu kadar akıl sağlığımızı da etkiledi. Kişisel gelişimimize katkı sunabilecek 5 kitabı sizler için derledik.
Yazı Buse Tosun
Buse Tosun
Travel

GQ Türkiye ile Cumadan Pazara: Bağ Evleri

Sizler için hafta sonu kaçamağı yapabileceğiniz bağ evlerini derledik. Ancak hafta sonu kaçamağı olarak gidip yerleşme isteğinize hakim olamazsanız sorumluluk kabul etmiyoruz!
Yazı Buse Tosun
Buse Tosun
Popüler

İlk Uzay Oteli Hakkında Bilmeniz Gereken Her Şey

Kalabalıktan uzakta biraz kafanızı dinleyip tatil yapmak mı istiyorsunuz? O zaman sizi Uzay Oteli’ne bekliyoruz… Yanlış duymadınız! ABD’li The Gateway Vakfı’na bağlı Orbital Assembly Corporation (OAC) tarafından geliştirilen Voyager Station 2027 yılında misafirlere kapılarını açıyor.
Yazı Buse Tosun