Popüler
Popüler

Sinema Salonlarıyla İlişkinizi Tazeleyecek 6 Alternatif Film

Sinema salonlarının dijital platformlarla savaşı başka bir yazının konusu olabilir ancak bazı filmleri izleyebilmenin tek yolu hala vizyondayken yakalamak. Vizyona yeni giren filmlere ek olarak kült sayılabilecek yapımların da yer aldığı bu alternatif liste sinemaya gitmek için ihtiyaç duyduğunuz motivasyonu size sağlayabilir.
Yazı Gq Türkiye Editörleri
Popüler
Popüler

Netflix’in Sürükleyici İspanyol Dizileri

Sonunu merak ettiğimiz için uykusuz geceler geçirdiğimiz dizileri ayrı seviyoruz. Netflix'in İspanyol yapımları hepimizi bir başka sürüklüyor! İşte katalogdan İspanyolca orijinal dilinde yapımlar.
Yazı Eda GüneşFotoğraf Netflix
Popüler
Popüler

Sizin İçin Stalkladık: Jessie Mei Li

Netflix’in ilk on popülerlerinden birinde karşımıza çıktı. Shadow and Bone dizisinin Alina’sı kim? 24 yaşındaki oyuncu, dizi yayınlandığı ilk günden beri dijital mecralardaki takipçilerini artırıyor. Sizler için Netflix’in yeni doğaüstü güçlere sahip kadın kahramanı Alina Starkov’a hayat veren Jessie Mei Li’yi stalkladık.
Yazı Eda GüneşFotoğraf Netflix
Popüler
Popüler

Bir Oturuşta İzleyeceğiniz Japon Dizileri

Uzun süre bağlanmak yok. Duygular yoğun ama akışlar yorucu değil. Manga kültürünün belki de en popüler yansımaları bu diziler izleme platformlarında daha sık karşımıza çıkıyor. İşte katalogdan seçkiler!
Yazı Eda Güneş
Popüler
Popüler

Pandemi Dünyasında Festival Denemeleri

Alt üst olan sosyal hayat kendini farklı açılardan toparlamaya çalışıyor. Hatıralarda kalan konser ve festival günlerine hızla kavuşmak için bazı ülkeler deneysel organizasyonlara başladı.
Yazı Nart Özel
Popüler
Popüler

Tekrar İzlemekten Sıkılmayacağınız Animasyon Filmleri

Yaratıcı beyinlerin daha da sınırsız hayal gücüyle anlattığı hikayeler için adres hep animasyon filmler. Dünyalar kurgu, hisler gerçek, işte tekrar izlemekten sıkılmayacağınız animasyon filmleri.
Yazı Eda Güneş
Popüler
Popüler

Tekrar İzlemekten Sıkılmayacağınız Animasyon Filmleri

Yazı Eda Güneş
Popüler
Popüler

Başrolleri Gölgede Bırakan En İyi 6 Yan Karakter

Bu kez konumuz hikayenin ana kahramanı değil ya da belki de öyle... Çünkü bu kez başrolleri unutturan karakterleri ve performansları konuşacağız.
Yazı Eda Güneş
Popüler
Popüler

Dua Lipa'nın Yüksek Ritimli Müzik Yolculuğu

Müzik dünyasının son 5 yılına damga vuran Dua Lipa’nın hikayesinin başladığı 2015 yılına geri dönüp, o günden bugüne nasıl evrildiğini inceliyorum. Çünkü bu kısa kariyer yolculuğunda arşivlik ilk geniş edisyonlu albümünü yayınladı bile. Tek hitlik yıldız olmadığını çoktan kanıtlayan Dua Lipa nasıl tüm popüler çalma listelerinin yıldızı haline geldi?
Yazı Baran BüyükbingölFotoğraf Youtube: Dua Lipa
Popüler
Popüler

Sizin İçin Stalkladık: Olivia Rodrigo

Driving License diye bir şarkı var kimin acaba? Dediğinizde karşılaşacağınız isim Olivia Rodrigo. Disney'in eğlence endüstrisine henüz 18'ini doldurmadan kazandırdığı yeni büyük şöhret Olivia Rodrigo kimdir? İşte 'Sizin İçin Stalkladık' serimizin yeni konuğu.
Yazı Baran Büyükbingöl
Popüler
Popüler

Sizin İçin Stalkladık: Emma Corrin

İsmini sıkça duyduğumuz bir yıldız daha: Emma Corrin. Stalk radarı bu hafta Crown'ın Diana'sının üstünde.
Yazı Baran Büyükbingöl