Sinemanın tadına bakın

Artık film izlemek sadece görmek ve duymaktan ibaret değil. Tasty Cinema, gözde filmlerinizi konsepte uygun mönülerle tadabileceğiniz bambaşka bir sinema sefası öneriyor. Afiyetle izleyin.

06 Ocak 2015

Sinemanın tadına bakın

Sinemanın iştah açıcı bir deneyim olduğunu beyazperde karşısında tükettiğiniz kovalar dolusu patlamış mısıra bakarak anlayabilirsiniz. Tabii bazı filmler vardır ki izlediğiniz şeylerin lezzetinden patlamış mısırdan nefret edecek hale gelirsiniz. Eğer siz de mısır klişesinden sıkılıp “keşke filmlerin tadına bakabilsek” diyenlerdenseniz Tasty Cinema’yla tanıştığınıza çok memnun olacağınıza eminiz.

Ortak tutkuları sinema ve yemekte birleşen, her biri kendi alanında uzman isimler Hakan Patır, İlker Cengiz, Dilek Bölükbaş, Sinan Büdeyri, Ferhat Bora ve Serdar Paktin’den oluşan Tasty Cinema ekibi, sinemayı bir lezzet deneyimine dönüştürmeyi hedefliyor. Başyapıt niteliğindeki filmlerden seçtikleri önemli sahneler, olaylar ve repliklerden yol çıkarak, sinemaseverlerin koku ve tat duyularına doğrudan hitap edecek mönüler yaratan Tasty Cinema şefleri, işi farklı boyutlarda zenginleştiriyorlar.

Tasty Cinema sayesinde, daha önce izlemiş olsanız bile, her filmi yeniden keşfediyorsunuz. Gösterimlerde filmin sahnelerine göre numaralandırılmış kutularda bulunan yiyecek-içecekler sayesinde görme ve işitmenin yanı sıra koku ve tat duyularınız da harekete geçiyor; bir anlamda filmle bütünleşiyorsunuz.

Özel gösterimlerine geçen ay Peter Sellers klasiği The Party ile başlayan Tasty Cinema’nın bir parçası olmak istiyorsanız web sitesine davetli listesi için kaydınızı bırakabilirsiniz. Film izlemenin “tadını çıkarmak” böyle bir şey olsa gerek.

Daha fazla bilgi ve rezervasyon için: Tasty Cinema

 


Barda Bunları Yapmayın

YEME-İÇME | Barda Bunları Yapmayın

Klasikler Yeni Nesil Kokteyllere Karşı!

YEME-İÇME | Klasikler Yeni Nesil Kokteyllere Karşı!

Bu Sevgililer Günü Onun için Yemek Yap

YEME-İÇME | Bu Sevgililer Günü Onun için Yemek Yap

Vegan Seçenekler Artıyor

YEME-İÇME | Vegan Seçenekler Artıyor

Gizemli Worcestershire Tarifi Çözüldü

YEME-İÇME | Gizemli Worcestershire Tarifi Çözüldü

Daha Fazla Göster