Sinemanın tadına bakın
Yeme-İçme

Sinemanın tadına bakın

Artık film izlemek sadece görmek ve duymaktan ibaret değil. Tasty Cinema ile gözde filmlerinizi afiyetle izlemeye hazırlanın!

Sinemanın iştah açıcı bir deneyim olduğunu beyazperde karşısında tükettiğiniz kovalar dolusu patlamış mısıra bakarak anlayabilirsiniz. Tabii bazı filmler vardır ki izlediğiniz şeylerin lezzetinden patlamış mısırdan nefret edecek hale gelirsiniz. Eğer siz de mısır klişesinden sıkılıp “keşke filmlerin tadına bakabilsek” diyenlerdenseniz Tasty Cinema’yla tanıştığınıza çok memnun olacağınıza eminiz.

Ortak tutkuları sinema ve yemekte birleşen, her biri kendi alanında uzman isimler Hakan Patır, İlker Cengiz, Dilek Bölükbaş, Sinan Büdeyri, Ferhat Bora ve Serdar Paktin’den oluşan Tasty Cinema ekibi, sinemayı bir lezzet deneyimine dönüştürmeyi hedefliyor. Başyapıt niteliğindeki filmlerden seçtikleri önemli sahneler, olaylar ve repliklerden yol çıkarak, sinemaseverlerin koku ve tat duyularına doğrudan hitap edecek mönüler yaratan Tasty Cinema şefleri, işi farklı boyutlarda zenginleştiriyorlar.

Tasty Cinema sayesinde, daha önce izlemiş olsanız bile, her filmi yeniden keşfediyorsunuz. Gösterimlerde filmin sahnelerine göre numaralandırılmış kutularda bulunan yiyecek-içecekler sayesinde görme ve işitmenin yanı sıra koku ve tat duyularınız da harekete geçiyor; bir anlamda filmle bütünleşiyorsunuz.

Özel gösterimlerine geçen ay Peter Sellers klasiği The Party ile başlayan Tasty Cinema’nın bir parçası olmak istiyorsanız web sitesine davetli listesi için kaydınızı bırakabilirsiniz. Film izlemenin “tadını çıkarmak” böyle bir şey olsa gerek.

Daha fazla bilgi ve rezervasyon için: Tasty Cinema

 

İZLE
Deniz Tortum’dan Belirsizlik Çağında Hayatı Olumlama
İlgili Başlıklar
Daha Fazlası