Sophie Ellis Bextor'la randevu

Men of The Year ödüllerine davetli olarak katılma ve Sophie Ellis Bextor ile tanışma şansı GQ'da!

08 Kasım 2012

Sophie Ellis Bextor'la randevu

GQ Türkiye'nin 13 Kasım gecesi gerçekleştireceği Men of The Year Ödül Töreni'ne katılacak sürpriz isimlerin listesi giderek uzuyor.  Chivas sponsorluğunda düzenlenen gecede Dexter'ın yıldızı Michael C. Hall, Yılın Uluslararası Şöhreti ödülünü alırken gecede konser verecek isim de uluslararası bir şöhret olacak: Sophie Ellis Bextor

GQ'nun şeref konuklarından olacak Sophie Ellis Bextor daha önce de Türkiye'yi One Love Festivali kapsamında ziyaret etmişti. Onu en iyi Murder on The Dance Floor parçasıyla hatırlarsınız. Ya da belki Get Over You ile. Hafif disko katkılı pop tınılarla meşgul, kimi zaman beklenmedik bir partide dj, zaman zaman ince figürü ve bebek yüzüyle bir model olan marifetli İngiliz şarkıcı İstanbul'daki konuklarına müthiş bir konserle bir kez daha merhaba diyecek. 


 
GECEYE KATILMA VE BEXTOR'LA TANIŞMA ŞANSI

GQ'nun okurlarına bu geceye özel bir başka sürprizi daha var. İki şanslı kişi Men of The Year Ödül Töreni için ikişer kişilik davetiye kazanma ve Sophie Ellis Bextor'la tanışma şansını da yakalayacak. 


Törene katılıp bu heyecanlı anlara canlı tanıklık etmek istiyorsanız Men of the Year'a özel Kasım GQ'nuzu elinizde hazır bulundurun. Gün içinde GQ Twitter sayfasından soracağımız sorulara en kısa zamanda cevap verin ve davetiyeleri kazanın.


Marvel'da Yüksek Düzey Atama

POPÜLER | Marvel'da Yüksek Düzey Atama

Neil Patrick Harris, Matrix 4 Kadrosunda

POPÜLER | Neil Patrick Harris, Matrix 4 Kadrosunda

Nostaljk İş Birliği: Pokémon X Casio

POPÜLER | Nostaljk İş Birliği: Pokémon X Casio

Robert Downey Jr’lı Dolittle’dan İlk Fragman

POPÜLER | Robert Downey Jr’lı Dolittle’dan İlk Fragman

2019’un En İyi Romantik Komedileri

POPÜLER | 2019’un En İyi Romantik Komedileri

Harry Styles ve Nefes Kesen Yeni Videosu

POPÜLER | Harry Styles ve Nefes Kesen Yeni Videosu

Daha Fazla Göster