Yeni Lex Luthor Breaking Bad'den

Man of Steel'in devam filmi Batman vs. Superman bu kez de kötülerin kötüsü Lex Luthor'ı oynayacak Bryan Cranston ile gündemde.

28 Ağustos 2013

Yeni Lex Luthor Breaking Bad'den

Dark Knight serisiyle Batman'e beyaz perdede iade-i itibarı sağlayan Christopher Nolan yeni Superman serisi Man of Steel'in patron koltuğuna oturduğunda bütün gözler Kriptonlu süper kahramanımıza çevrilmişti.

İlk film Man of Steel'in öncesinde tartışmalar yeni Superman Henry Cavill'in role ne kadar uygun olup olmadığına odaklanırken Zack Snyder yönetimindeki yapımın bu yaz sinema salonlarına dönüşü ve geçer not almasıyla birlikte artık yeni gündem serinin devam filmi Batman vs. Superman oldu. Aylardır sorulan "Yeni Batman kim olacak?" sorusu sinema seyircilerini, özellikle Batman severleri hiç de mutlu etmeyecek "Ben Affleck" cevabıyla son bulurken bu gelişmenin ardından yapımcı Nolan'ın projeden ayrıldığı haberleri gelmeye başladı.

"Nolan gidecek mi kalacak mı?" tartışmalarının ve "Ben Affleck Batman olmasın" diye açılan 50 bin kişilik imza kampanyasının yanında projeden asıl ilgi çekici haber Breaking Bad cephesinden geldi. Breaking Bad'in uyuşturucu taciri aile babası Walter White'ı canlandıran Bryan Cranston'ın Superman'in ezeli düşmanı Lex Luthor'ı oynamak için imzayı attı.

Üstelik anlaşmaya göre özgeçmişi Seinfeld, Malcolm in the Middle ve Breaking Bad gibi başarılı TV yapımlarıyla dolu Cranston'ı sadece bu filmde değil, DC Comics evreninin en az beş yapımında daha Lex Luthor rolünde göreceğiz.

Daha önce Gene Hackman, Kevin Spacey ve Michael Rosenbaum'un oynadığı rolde Cranston ne kadar başarılı olur bilinmez ancak Walter rolü sayesinde kelliğe alışık olduğu ve o halde harika bir performans sergileyebildiğini şimdiden biliyoruz.


Moda Dünyası COVID-19’dan Etkilenmeye Devam Ediyor!

POPÜLER | Moda Dünyası COVID-19’dan Etkilenmeye Devam Ediyor!

Childish Gambino Yeni Albümüyle Karşımızda!

POPÜLER | Childish Gambino Yeni Albümüyle Karşımızda!

Netflix Party ile İçerikleri Hep Beraber İzleyin!

POPÜLER | Netflix Party ile İçerikleri Hep Beraber İzleyin!

#GQEvde: Ziyarete Açık 8 Sanal Müze

POPÜLER | #GQEvde: Ziyarete Açık 8 Sanal Müze

#GQEvde: Netflix’in En İyi 7 Dizisi

POPÜLER | #GQEvde: Netflix’in En İyi 7 Dizisi

#GQEvde: PlayStation’ın En Zevkli 7 Oyunu

POPÜLER | #GQEvde: PlayStation’ın En Zevkli 7 Oyunu

Daha Fazla Göster