Alexander Skarsgård’ın The Northman Vücudu
Fitness

Alexander Skarsgård’ın The Northman Vücudu

Alexander Skarsgård'ın The Northman'daki antrenörü Magnus Lygdbäck ile 45 yaşındaki oyuncunun Viking çekimleri öncesi nasıl forma girdiğini konuştuk.

Bu vücut birden bire ortaya çıkmadı. Robert Eggers'ın efsanevi dönem dizisi The Northman'ın başrol oyuncusu Alexander Skarsgård, o fiziği elde edebilmek için her gün çalıştı - Succession'ın üçüncü sezondan bile sert bu dönüşüm gerçekten seksi - ezik seksi değil gerçekten seksi.

Ünlü yıldızların iyi bir vücuda sahip olmak için ilk tercihi olan Magnus Lygdbäck’in bu Skarsgård’la ilk çalışması değil. İkili daha önce Tarzan için de birlikte çalışmıştı. Lygdbäck, GQ ekibine; ”Bu proje yaklaşık beş yıldır onun hayaliydi. Bir gün beni bu sebeple arayacağını biliyordum” diyor.

“Alex’le çalışırken neyin ne olacağını, ne elde edebileceğini biliyorsun. Yetenekli, çalışkan ve uygun genetik özelliklere sahip. Daha önce bunu Tarzan'da deneyimlemiştik. Düzenli bir antreman ve iyi beslenmeye vücudu istediğimiz şekilde karşılık veriyor. O yüzden sürecin sonunda harika bir şey elde edebileceğimizi biliyordum. Bu sefer daha iri, daha kalın, daha ürkütücü bir görüntü istedik. Şu an bir ayı kadar güçlü ve bir kurt kadar hızlı diyebilirim. 

Lygdbäck Skarsgård’ın nispeten esnek bir diyeti var. 4 günde 3 tane kaçak öğün hakkı var ve her gece bir kadeh şarap içebiliyor. Haftanın beş günü spor yapıyor. 

fitness

British GQ

İZLE
#BenimAntrenörüm: 2. Hafta
İlgili Başlıklar
Daha Fazlası