GQ Young Athlete Awards: Genç Sporcularımızı Onurlandırma Hareketi

Turkcell desteğiyle gerçekleşen Young Athlete Awards, sadece genç sporcuların hikayelerine odaklanan Türkiye’nin ilk ve tek ödül platformu olarak erken yaştaki başarılarıyla Türk sporunun geleceğine sağlam tuğlalar koyan isimleri onurlandırma, destekleme ve hayallerini daha ileri taşımalarına yönelik bir destek hareketi.

26 Temmuz 2021

GQ Young Athlete Awards: Genç Sporcularımızı Onurlandırma Hareketi

Bastırılması güç bir iç ses ve tarifi zor bir dürtü sonucu yola çıkmak, her gün pratik yapmak, arada düşmek, pes etmeyip devam etmek, her şeye rağmen kendinden ve yolundan vazgeçmemek. Ne tribünde sadece bir avuç insan olmasına ne de elde edilen başarının zaman zaman hor görülmesine aldırış etmeden daha ilerisi için hayal kurmak. Bizce gerçek kahramanlık hikayesi tam olarak da bu. 

GQ YAA

Turkcell desteğiyle gerçekleşen Young Athlete Awards, sadece genç sporcuların hikayelerine odaklanan Türkiye’nin ilk ve tek ödül platformu olarak erken yaştaki başarılarıyla Türk sporunun geleceğine sağlam tuğlalar koyan isimleri onurlandırma, destekleme ve hayallerini daha ileri taşımalarına yönelik bir destek hareketi. Gençlerin spora katılımını artırmak, sporun birleştirici ve iyileştirici gücünü anımsatmak ise en büyük görevi. 

banner

İlk kez GQ Türkiye edisyonunun gerçekleştireceği “GQ Young Athlete Awards”, tam da bu nedenle Türk sporunun geleceğine yön veren genç sporcuları desteklemek misyonuyla yola çıkıyor. Yaz boyunca sürecek bu hikâye kapsamında GQ Türkiye editörleri ve danışmanları, uluslararası başarıya ulaşmış bu genç sporcularla video, fotoğraf ve podcast’lerden oluşan içerikler üreterek GQ Türkiye’nin dijital platformlarında alışılmadık bir ödül töreni kurguluyor. 

 

 


Futbol Dünyasının Yeni Tartışma Konusu: Dünya Kupası İki Yılda Bir Olmalı Mı?

GQ SPORTS | Futbol Dünyasının Yeni Tartışma Konusu: Dünya Kupası İki Yılda Bir Olmalı Mı?

Avustralya Açık'ta Aşı Krizi Nelere Sebep Olabilir?

GQ SPORTS | Avustralya Açık'ta Aşı Krizi Nelere Sebep Olabilir?

Formula 1 Türkiye GP'sinde Neler Yaşandı?

GQ SPORTS | Formula 1 Türkiye GP'sinde Neler Yaşandı?

Bir Dev Doğuyor: Newcastle United

GQ SPORTS | Bir Dev Doğuyor: Newcastle United

Bir F1 Pilotu Yarışa Nasıl Hazırlanıyor?

GQ SPORTS | Bir F1 Pilotu Yarışa Nasıl Hazırlanıyor?

Bir Bundesliga Düellosu: Robert Lewandowski vs Erling Haaland

GQ SPORTS | Bir Bundesliga Düellosu: Robert Lewandowski vs Erling Haaland

Daha Fazla Göster