GQ Young Athlete Awards: Genç Sporcularımızı Onurlandırma Hareketi

Turkcell desteğiyle gerçekleşen Young Athlete Awards, sadece genç sporcuların hikayelerine odaklanan Türkiye’nin ilk ve tek ödül platformu olarak erken yaştaki başarılarıyla Türk sporunun geleceğine sağlam tuğlalar koyan isimleri onurlandırma, destekleme ve hayallerini daha ileri taşımalarına yönelik bir destek hareketi.

26 Temmuz 2021

GQ Young Athlete Awards: Genç Sporcularımızı Onurlandırma Hareketi

Bastırılması güç bir iç ses ve tarifi zor bir dürtü sonucu yola çıkmak, her gün pratik yapmak, arada düşmek, pes etmeyip devam etmek, her şeye rağmen kendinden ve yolundan vazgeçmemek. Ne tribünde sadece bir avuç insan olmasına ne de elde edilen başarının zaman zaman hor görülmesine aldırış etmeden daha ilerisi için hayal kurmak. Bizce gerçek kahramanlık hikayesi tam olarak da bu. 

GQ YAA

Turkcell desteğiyle gerçekleşen Young Athlete Awards, sadece genç sporcuların hikayelerine odaklanan Türkiye’nin ilk ve tek ödül platformu olarak erken yaştaki başarılarıyla Türk sporunun geleceğine sağlam tuğlalar koyan isimleri onurlandırma, destekleme ve hayallerini daha ileri taşımalarına yönelik bir destek hareketi. Gençlerin spora katılımını artırmak, sporun birleştirici ve iyileştirici gücünü anımsatmak ise en büyük görevi. 

banner

İlk kez GQ Türkiye edisyonunun gerçekleştireceği “GQ Young Athlete Awards”, tam da bu nedenle Türk sporunun geleceğine yön veren genç sporcuları desteklemek misyonuyla yola çıkıyor. Yaz boyunca sürecek bu hikâye kapsamında GQ Türkiye editörleri ve danışmanları, uluslararası başarıya ulaşmış bu genç sporcularla video, fotoğraf ve podcast’lerden oluşan içerikler üreterek GQ Türkiye’nin dijital platformlarında alışılmadık bir ödül töreni kurguluyor. 

 

 


Avrupa Şampiyonu Ampute Futbol Milli Takımımız

GQ SPORTS | Avrupa Şampiyonu Ampute Futbol Milli Takımımız

Gittim ve Döndüm: Romelu Lukaku

GQ SPORTS | Gittim ve Döndüm: Romelu Lukaku

Emma Raducanu Sorduruyor: Yeni Bir Williams mı Geliyor?

GQ SPORTS | Emma Raducanu Sorduruyor: Yeni Bir Williams mı Geliyor?

McLaren Pilotu Ricciardo'nun Yıllar Sonra Gelen F1 Zaferi

GQ SPORTS | McLaren Pilotu Ricciardo'nun Yıllar Sonra Gelen F1 Zaferi

Dario Costa’nın 245km/sa Hızla En Uzun Tünel Uçuşu Rekoru

GQ SPORTS | Dario Costa’nın 245km/sa Hızla En Uzun Tünel Uçuşu Rekoru

Tokyo 2020 Paralimpik Oyunları Ve #TeamTürkiye'nin Tarihi Başarısı

GQ SPORTS | Tokyo 2020 Paralimpik Oyunları Ve #TeamTürkiye'nin Tarihi Başarısı

Daha Fazla Göster