Candice harikalar diyarında

Masalsı güzelliğiyle göz kamaştıran Victoria's Secret meleği Candice Swanepoel, adeta Japon çizgi filmlerinden fırlamış gibi görünen imajını Instagram'da paylaştı.

25 Kasım 2014

Candice harikalar diyarında

Candice Swanepoel dünyanın en seksi kadınları sıralamasında hiç şüphesiz ki zirvedeki isimlerden biri. Onu bugüne de pek çok farklı kostümle ve sıradışı karakterlerle görmüş olsak da, güzeller güzeli sarışın Candice Swanepoel, yeni sürprizlerle bizi şaşırtmayı başarıyor.

Geçtiğimiz yılki Victoria's Secret Fashion Show'da 10 milyon dolar değerindeki Royal Fantasy Bra ile podyumda yürüyen gözde süpermodel son olarak, adeta fantastik Japon çizgi filmlerinden fırlamış gibi görünen, yepyeni imajını Instagram hesabında paylaştı.

Fotoğrafçı Jerome Duran tarafından geçtiğimiz Eylül ayında gerçekleşen Burning Man festivalinde çekilen karelerde Candice, masalsı güzelliğini tamamlayan kiraz çiçekleriyle süslü korsesi, çift atkuyruğu saçları ve fantezi makyajıyla sanki çölün ortasında değil de harikalar diyarındaymış gibi görünüyor öyle değil mi?