Bond'un müstakbel bineği
Fitness

Bond'un müstakbel bineği

Eğer Ajan 007 bir bisiklet kullansaydı, bu mutlaka Aston Martin One-77 olurdu.

Martiniler, güzel kadınlar ve hızlı otomobiller denince ilk akla gelen kahraman James Bond'a layık bisiklet de ancak bir Aston Martin olabilir. Efsane spor otomobil üreticisinin servet değerindeki ikonik One-77 modelinden yola çıkarak Factor Bikes işbirliğiyle yaratılan One-77 Cycle, ilham kaynağıyla rekabet edebilecek kadar kusursuz bir tasarım ürünü.

One-77 Cycle her ayrıntısıyla performans ve estetik için tasarlanmış. Hafif ve dengeli karbon fiber gövdesi ile hız ve kontrolü bir arada sunuyor. One-77 "dünyanın en gelişmiş teknolojiyle donatılmış yol bisikleti" olarak anılıyor. Gidona entegre yol bilgisayarı sistemi mesafe ve performans konusunda laboratuvar niteliğinde veri toplayabilecek seviyede.

Aynı Ajan 007 gibi Aston Martin One-77 da gerçek bir Britanyalı. bf1systems tasarımı eşsiz aerodinamik gövdesi ve tamamlayıcı parçaları ileri mühendislik ürünü. Sele ve gidondaki deri aksamlar özenle elde dikilmiş. Kısacası, stil simgesi bir Aston Martin otomobilde bulabileceğiniz tüm ince işçilik One-77 Cycle'da da karşınıza çıkıyor. Bu kusursuz bisiklet bir üretim bantından çıkıp mağazalarda satılmıyor. Aksine, satın almaya karar verdiğinizde sizin için, sizin ercihlerinize göre sıfırdan inşa ediliyor. Ayrıcalıklı Aston Martin bisiklet deneyimini hayatınıza katmanın bedeliyse 39 bin dolar (yaklaşık 70 bin TL).

Factor Bikes - Aston Martin One-77 Cycle

İZLE
Ertan Balaban'la Challenge - İpek Onaran
İlgili Başlıklar
Daha Fazlası