Brad Pitt'in Fight Club Vücudu Yine Popüler
Fitness

Brad Pitt'in Fight Club Vücudu Yine Popüler

Yirmi üç yıl aranın ardından, Tyler Durden'in karın kasları yeni nesil TikTok fitness kulanıcılarına ilham veriyor. İşte bu vücudu elde edebilmeniz için modernleştirilmiş (ve sakatlanmamanızı sağlayacak şekilde) haftalık egzersiz planı.

1999'da vizyona giren ve David Fincher'ın nihilizmde çığır açan filmi Fight Club pek çok açıdan unutulmazdı. - Jared Leto'nun dövüldüğü sahneyi hala unutamıyoruz. Helena Bonham Carter'ın efsane sigara sahnesi milyonlar tarafından hala taklit ediliyor. Tabii ki rulo köfteyi saymadan olmaz! Ve (23 yaşındaki) Edward Norton’ın bir parkta kendini dövdüğü sahne. Dediğimiz gibi pek çok açıdan unutulmazdı.

Ancak kabul edelim ki filmin yirmi yıl sonra bile hala bıraktığı en etkileyici mirası Brad Pitt'in filmdeki vücudu. #workout TikTok'ta yüzlerce videonun (ve yüz binlerce görüntülemenin) konusu olan Pitt'in Fight Club Dövüş vücudu, erkek fiziğinin altın standardı olmaya devam ediyor.

Tailor Made Fitness'ın kurucusu Chris Antoni, "Keskin göğsünden sağlam omuzlarına, biçimli kollarına, karın kaslarına, alt karındaki v şeklindeki biçime ve çok düşük vücut yağına kadar, bu vücutla ilgili her şey harika görünüyor. Pitt’in bu vücudu elde edebilmek için ne kadar sıkı çalıştığını görebiliyoruz. Çok hareketli ve çevik olmanızı sağlayan bir fizik – sadece Cristiano Ronaldo gibi profesyonel futbolcularda olabilecek bir vücut” diyor heyecanla.

Hacimli ancak aşırı iri olmayan Pitt'in Fight Club vücudu, düşük yağ yüzdesine ve yüksek oranda kasa sahip. Bu, herkesin bildiği üzere, kurulması zor bir denge, ancak doğru yaparsanız sadece iyi görünmekle kalmaz, aynı zamanda kendinizi çok iyi hissedersiniz.

Brad_Pitt

İZLE
#BenimAntrenörüm: 2. Hafta
İlgili Başlıklar
Daha Fazlası