Ofiste masa tenisi

İş gününe hızlı bir spor arası verin. Table & Tennis, anında pinpon sahasına dönüştürülebilen gayet şık bir toplantı masası.

09 Mart 2013

Ofiste masa tenisi

Özellikle masabaşı bir işte çalışıyorsanız ve gün içinde spora ekstra zaman ayırmadıysanız pek yakında muhtemelen taşlaşacaksınız. Unutmayın, ne kadar yoğun çalışırsanız çalışın, mesai saatlerinde basit egzersizlere az da olsa zaman ayırmanın sağlığınız açısından çok büyük yararı var. Mesela toplantı masasını bir hamlede boşaltıp, çekmeceden raketleri kapıp, hızlı bir pinpon maçıyla bileklerinizi çalıştırmak gayet iyi bir fikir.

Konferans, toplantı ya da yemek... Table & Tennis, ofisinizi günlük işlerini üzerinde yürütebileceğiniz son derece kaliteli ve şık bir düzlem. Gizli kimliği ise adından anlaşılacağı gibi bir pinpon masası. Üstelik bir çift raket ve toplar için kadifeden, gizli bir çekmecesi bile var. Yani o, hızlı bir oyuna hep hazır.

Ceviz ağacı ve paslanmaz çelikten inşa edilen bu Table & Tennis çalışma hayatınıza eğlenceli bir tat katmak için tasarlanmış. Masanın Amerika satış fiyatı, nakliyesi dahil 6.600 dolar olarak belirlenmiş. Bizimki gibi daha uzak mesafeler içinse tasarımcılarıyla iletişime geçmek gerekiyor.

Table & Tennis


Dayanıklılığınızı Artırmak için En İyi 3 Kettlebell Egzersizi

FITNESS | Dayanıklılığınızı Artırmak için En İyi 3 Kettlebell Egzersizi

Bu Sonbaharın En İyi Koşu Ceketleri

FITNESS | Bu Sonbaharın En İyi Koşu Ceketleri

Hillside Outside ile Dışarı Çık!

FITNESS | Hillside Outside ile Dışarı Çık!

Zac Efron'un İlham Veren Spor Tutkusu

FITNESS | Zac Efron'un İlham Veren Spor Tutkusu

Bu Sezonun En İyi Antrenman Parçaları

FITNESS | Bu Sezonun En İyi Antrenman Parçaları

3 Sporcu Takviyesi

FITNESS | 3 Sporcu Takviyesi

Daha Fazla Göster