Ofiste masa tenisi

İş gününe hızlı bir spor arası verin. Table & Tennis, anında pinpon sahasına dönüştürülebilen gayet şık bir toplantı masası.

09 Mart 2013

Ofiste masa tenisi

Özellikle masabaşı bir işte çalışıyorsanız ve gün içinde spora ekstra zaman ayırmadıysanız pek yakında muhtemelen taşlaşacaksınız. Unutmayın, ne kadar yoğun çalışırsanız çalışın, mesai saatlerinde basit egzersizlere az da olsa zaman ayırmanın sağlığınız açısından çok büyük yararı var. Mesela toplantı masasını bir hamlede boşaltıp, çekmeceden raketleri kapıp, hızlı bir pinpon maçıyla bileklerinizi çalıştırmak gayet iyi bir fikir.

Konferans, toplantı ya da yemek... Table & Tennis, ofisinizi günlük işlerini üzerinde yürütebileceğiniz son derece kaliteli ve şık bir düzlem. Gizli kimliği ise adından anlaşılacağı gibi bir pinpon masası. Üstelik bir çift raket ve toplar için kadifeden, gizli bir çekmecesi bile var. Yani o, hızlı bir oyuna hep hazır.

Ceviz ağacı ve paslanmaz çelikten inşa edilen bu Table & Tennis çalışma hayatınıza eğlenceli bir tat katmak için tasarlanmış. Masanın Amerika satış fiyatı, nakliyesi dahil 6.600 dolar olarak belirlenmiş. Bizimki gibi daha uzak mesafeler içinse tasarımcılarıyla iletişime geçmek gerekiyor.

Table & Tennis


Ünlü Aktörlerin Unutulmaz Fitness Dönüşümleri

FITNESS | Ünlü Aktörlerin Unutulmaz Fitness Dönüşümleri

Dayanıklılığınızı Artırmak için En İyi 3 Kettlebell Egzersizi

FITNESS | Dayanıklılığınızı Artırmak için En İyi 3 Kettlebell Egzersizi

Mat Fraser’ın Beslenme Programına Göz Atın

FITNESS | Mat Fraser’ın Beslenme Programına Göz Atın

Kevin Hart’ın Spor Rutinine Göz Atın

FITNESS | Kevin Hart’ın Spor Rutinine Göz Atın

Evde Yapılacak En İyi Egzersiz (ve Kaçınmanız Gereken 4 Hata)

FITNESS | Evde Yapılacak En İyi Egzersiz (ve Kaçınmanız Gereken 4 Hata)

Fitness Motivasyonu: Zac Efron'un Spor Tutkusu

FITNESS | Fitness Motivasyonu: Zac Efron'un Spor Tutkusu

Daha Fazla Göster