Ofiste masa tenisi

İş gününe hızlı bir spor arası verin. Table & Tennis, anında pinpon sahasına dönüştürülebilen gayet şık bir toplantı masası.

09 Mart 2013

Ofiste masa tenisi

Özellikle masabaşı bir işte çalışıyorsanız ve gün içinde spora ekstra zaman ayırmadıysanız pek yakında muhtemelen taşlaşacaksınız. Unutmayın, ne kadar yoğun çalışırsanız çalışın, mesai saatlerinde basit egzersizlere az da olsa zaman ayırmanın sağlığınız açısından çok büyük yararı var. Mesela toplantı masasını bir hamlede boşaltıp, çekmeceden raketleri kapıp, hızlı bir pinpon maçıyla bileklerinizi çalıştırmak gayet iyi bir fikir.

Konferans, toplantı ya da yemek... Table & Tennis, ofisinizi günlük işlerini üzerinde yürütebileceğiniz son derece kaliteli ve şık bir düzlem. Gizli kimliği ise adından anlaşılacağı gibi bir pinpon masası. Üstelik bir çift raket ve toplar için kadifeden, gizli bir çekmecesi bile var. Yani o, hızlı bir oyuna hep hazır.

Ceviz ağacı ve paslanmaz çelikten inşa edilen bu Table & Tennis çalışma hayatınıza eğlenceli bir tat katmak için tasarlanmış. Masanın Amerika satış fiyatı, nakliyesi dahil 6.600 dolar olarak belirlenmiş. Bizimki gibi daha uzak mesafeler içinse tasarımcılarıyla iletişime geçmek gerekiyor.

Table & Tennis


#GQEvde: En Etkili Fitness Ekipmanları

FITNESS | #GQEvde: En Etkili Fitness Ekipmanları

Koşmaya Engel Değil!

FITNESS | Koşmaya Engel Değil!

#GQEvde: Egzersizleriniz İçin En İyi 5 Mobil Uygulama

FITNESS | #GQEvde: Egzersizleriniz İçin En İyi 5 Mobil Uygulama

Dayanıklılığınızı Artırmak için En İyi 3 Kettlebell Egzersizi

FITNESS | Dayanıklılığınızı Artırmak için En İyi 3 Kettlebell Egzersizi

#GQEvde: Vücut Ağırlığınızla Yapabileceğiniz En İyi Antrenmanı Keşfedin!

FITNESS | #GQEvde: Vücut Ağırlığınızla Yapabileceğiniz En İyi Antrenmanı Keşfedin!

Bu Sonbaharın En İyi Koşu Ceketleri

FITNESS | Bu Sonbaharın En İyi Koşu Ceketleri

Daha Fazla Göster