Röportaj
Röportaj

Kilimlerin Moda Hikayesi: Les Benjamins x Market İş Birliği Koleksiyonu

Yazı Alper Kurtul
Röportaj
Röportaj

Modadan Ritimlere: Semsi'nin Müzik Yapımcılığına Yolculuğu

Moda dünyasından müzik prodüksiyonunun hareketli ritimlerine geçiş yapan çok Semsi'nin ilgi çekici dünyasına dalıyoruz. Lil Uzi Vert, Ken Carson ve Destroy Lonely gibi önemli isimlerle iş birliği yaptığı bir kariyere sahip olan Semsi, olağanüstü yolculuğunu, müzik endüstrisine ilişkin görüşlerini ve geleceğe yönelik vizyonunu paylaşıyor. Moda ve müziğin birleşimini, sektörün devleriyle yaşadığı deneyimleri ve gelecekteki heyecan verici beklentilerini ortaya çıkarırken bize katılın.
Röportaj
Röportaj

Hollywood'da Türkiye'den Bir Objektif: Ali Gökay Sarıöz

Owen Wilson, Will Smith, Micheal Keaton gibi isimlerin fotoğrafını çeken Sarıöz, sektörde özellikle poster/afiş fotoğrafçılığı ve fragman çekimleriyle biliniyor. Sarıöz’le fotoğrafçılık serüvenini konuşuyoruz.
Fotoğraf Ashwin Rodrigues
Röportaj
Röportaj

Austin Butler ile Dengede Kalmak, Sabah Rutini ve Kokunun Eşsiz Gücü Üzerine

"Kalınca, duş almayı, köpeğimi yürüyüşe çıkarmayı, bir fincan kahve yapmayı severim... Biraz günlük tutarım."
Yazı Zak Maoui & Murray Clark
Röportaj
Röportaj

Zlatan Ibrahimović'in Formda Kalma Rehberi

İsveç'in tüm zamanların en çok gol atan oyuncusu, her yaştaki insanlar için formda kalmanın ipuçlarını paylaşıyor.
Röportaj
Röportaj

Metin Akdülger ve Hayatın Anlamlandığı Sahneler

Hayatı acelesi olmadan yaşayan insanların getirdiği dinginlik hissi çok değerli. O insanlarla durmak, sakinlemek ve düşünmek iyi geliyor. Metin Akdülger, kendi yolunda hiç koşturmadan ilerleyen biri; insan hem hayret ediyor hem de ona eşlik etmek istiyor. GQ Türkiye Sonbahar 2022'de hayatın anlamlandığı sahnelerde başrol Metin Akdülger.
Yazı Özgün Yiğit TunaFotoğraf Emre Ünal
Röportaj
Röportaj

Franz Ferdinand'ın Alex'i: Müzik Benim Kaderim

Bu röportaja müzik konuşmak için oturmuştuk ama imam bayıldıdan girip aile dedikodularından çıktık. Kimle mi? Franz Ferdinand’ın sahnede bir saniye durmayan, efsane vokali Alex Kapranos ile! “Ünlü ve cool bir rock star” olmak snob olmak anlamına gemiyormuş meğer! Arada müzikten ve 24 Eylül’de Cheerz Festival kapsamında gerçekleşecek İstanbul konserlerinden de bahsettik elbette.
Yazı Heja Bozyel
Röportaj
Röportaj

The Sandman: Bir Rüyayı Uyarlamak

Sandman, başarılı İngiliz yazar Neil Gaiman’ın (en azından çizgi roman janrındaki) magnum opus’u diyebiliriz. Tabii bu cümle size bir şey ifade etmeyebilir. Biz de o nedenle serinin hayranları tarafından merakla beklenen ve 5 Ağustos’ta Netflix’te yayınlanmaya başlayacak Sandman dizisi için dizinin yaratıcı ve oyuncularıyla yaptığımız röportaj öncesi biraz bilgi verelim dedik.
Yazı Olgun YolçınarFotoğraf Netflix
Röportaj
Röportaj

Måneskin Hiç Deneyimleyemediğimiz Ama Her An Özlediğimiz Bir Çağa Bizi Nasıl Işınlıyor?

İstanbul’dan önceki durakları Rock am Rock, Lollapalooza, Rock in Rio gibi büyük festivaller olan Måneskin ile son dönemdeki çıkışları, çıktıkları uzun yolculukları ve tabii ki muhteşem sahne görünümlerinden konuştuk.
Fotoğraf Getty Images
Röportaj
Röportaj

Jake Gylenhaal: "Doğa Ana'ya Sürekli Hayranlık duyuyorum."

Bir parfümün kiminle eşleştiği önemlidir. "Okyanusa bir övgü" niteliğindeki Prada Luna Rossa Ocean için adamımız Jake Gylenhaal. Aktörle Budapeşte'de Johan Renck ile (Çernobil) set hatıralarından, kokulara dair hatırladığı en eski anlara, günlük bakım rutinine kadar her şeyi konuştuk.
Röportaj
Röportaj

Shane Larkin: Hayatın İçinde Sakinliği Bulan Bir Şampiyon

Şampiyonluk tacını giymiş Shane Larkin’le yaşadığı yoğun hisleri, kariyerinin en özel üç yılını geçirdiğini söylediği Efes takımını, Micic’le ilişkisini ve hayatında karşılaştığı zorlukları aşmayı nasıl başardığını konuştuk.
Yazı Burak TatariFotoğraf Mert Terliksiz