Retro modern cazibe

Seksi İtalyan Cykno, bisiklette retro estetiği modern elektrik motorunun gücüyle buluşturuyor.

17 Nisan 2013

Retro modern cazibe

Günümüzün popüler binekleri elektrikli klasikler sizi hem trafik derdinden kurtarıyor, hem de muhteşem görünüyorlar. Milano Tasarım Haftası'nda tanıtılan ve göz alıcı art deco çizgileriyle dikkat çeken Cykno, bisiklet sanatının modern başyapıtlarından biri.

Motosikletler konusunda uzman mühendis Bruno Greppi ve lüks konseptler alanında çalışan tasarımcı Luca Scopel imzasını taşıyan Cykno, sıradan bir elektrikli bisiklet olmanın çok ötesinde maksimum düzeyde rahat, şık ve çevreci olmak üzere inşa edilmiş seçkin bir ulaşım aracı. 26 kilogram ağırlığındaki Cykno 4 saatte şarj oluyor ve 60 kilometre yol yapabiliyor. Motorun gizlendiği gövde kısmını kaplayan birinci sınıf deri karbon fiber gidonunun uçlarındaki elcikler gibi ince bir el işçiliğinin ürünü.

Retro tasarım harikası Cykno farklı renk deri ve kaplama seçenekleriyle kişiselleştirilebiliyor. Üretici Engeenus tarafından yapılan açıklamaya göre Cykno tüm dünyadan sipariş edilebiliyor. Ancak lansmanı geride bıraktığımız hafta sonu Milano Tasarım Haftası'nda yapılan prototip aşamasındaki modelin fiyatı henüz kesinleşmiş değil.

Cykno


Bu Sonbaharın En İyi Koşu Ceketleri

FITNESS | Bu Sonbaharın En İyi Koşu Ceketleri

Hillside Outside ile Dışarı Çık!

FITNESS | Hillside Outside ile Dışarı Çık!

Zac Efron'un İlham Veren Spor Tutkusu

FITNESS | Zac Efron'un İlham Veren Spor Tutkusu

Bu Sezonun En İyi Antrenman Parçaları

FITNESS | Bu Sezonun En İyi Antrenman Parçaları

3 Sporcu Takviyesi

FITNESS | 3 Sporcu Takviyesi

Chris Hemsworth’dan Sporculara Özel Uygulama: Centr

FITNESS | Chris Hemsworth’dan Sporculara Özel Uygulama: Centr

Daha Fazla Göster