Açık denizlerin yeni muhalifi

Art of Kinetik'in ahşap yatlar ailesine son hediyesi Antagonist denize açılmaya hazır.

19 Temmuz 2012

Açık denizlerin yeni muhalifi

 

Lüks yaşam tarzını 11.4 metrelik bir ahşap yatta devam ettirmek isteyenlere çözüm Art of Kinetik'ten geldi. Geçen sene tasarladıkları Hedonist'in ardından bu defa Antagonist ile denizlerde hakimiyet kurmaya hazırlar. Antagonist'in en karakteristik özelliği kuşkusuz bir yatta görmeye alışık olmadığınız ölçülerde büyük ve geniş güvertesi. 8 kişilik bir grubun rahat rahat sığabileceği bu alan isterseniz güneşlenirken, isterseniz kokteylinizi yudumlarken size eşlik edebiliyor. Maskülen çizgilerinin altında yatan sır ise yatın inşasında kullanılan tike ve maun ağacı. 

Geleneksel yatlardan hoşlananlar ama biraz da modern yat inşasının ve tasarımının izlerini görmek izleyenler için en iyi seçenek olabilir. Antagonist iç tasarımıyla da diğerlerinden ayrılıyor. Art of Kinetik mühendislerinin düşündükleri akıllıca çözümler sayesinde kamaralarda lüks bir otel odasındaymışsınız gibi hissetmeniz mümkün. Deri ve ahşabın yoğun olarak kullanıldığı kamaralarda aradığınız her lüksü bulabiliyorsunuz. 

Fiyatının sadece talep üzerine verildiği Antagonist hakkında daha fazlasını öğrenmek isterseniz Art of Kinetik'i ziyaret edebilirsiniz. 

 


Ferrari’nin Yeni Coupe Modeli: Roma

OTOMOBİL | Ferrari’nin Yeni Coupe Modeli: Roma

The Weeknd, Mercedes Kampanyasında

OTOMOBİL | The Weeknd, Mercedes Kampanyasında

BMW M8 Gran Coupe ile Karşımızda

OTOMOBİL | BMW M8 Gran Coupe ile Karşımızda

McLaren’in Yeni Hypercar’ı: Elva

OTOMOBİL | McLaren’in Yeni Hypercar’ı: Elva

Son Yılların Öne Çıkan Hibrit Otomobilleri

OTOMOBİL | Son Yılların Öne Çıkan Hibrit Otomobilleri

Ford’un İlk Elektrikli Mustang’i: Mach-E 2021

OTOMOBİL | Ford’un İlk Elektrikli Mustang’i: Mach-E 2021

Daha Fazla Göster