İçinizdeki sinema dehasını ortaya çıkarın

Sıradan bir kompakt fotoğraf makinesi gibi göründüğüne bakmayın; Blackmagic Pocket Cinema Camera profesyoneller için tasarlanmış bir Super 16 dijital video kaydedici.

11 Nisan 2013

İçinizdeki sinema dehasını ortaya çıkarın

Günümüzde cep telefonunuzla bile HD video kaydı yapabiliyor ve bunu anında paylaşabiliyorsunuz. Peki ya profesyoneller? Artık sinema filmi kalitesinde çekimler yapmak için kilolarca ağırlıkta ekipman taşımanıza gerek yok. Blackmagic Design, profesyonel çekimlerde kullanılan Super 16 sensörlü dijital kamerayı cep boyutlarına küçültmeyi başardı.

Blackmagic Pocket Cinema Camera, tüm Micro Four Thirds (MFT) objektiflerle uyumlu. MFT objektiflerin en önemli özelliği uygun fiyatları. Yani farklı bakış açıları yakalamak için pahalı video kamera objektiflerine yatırım yapmak zorunda değilsiniz.

İdeal ışık dengesini sağlayan 13 adımlı wide dynamic range (WDR) çekim özelliği, Super 16 boyutundaki sensörü ve en yüksek ProRes kayıt kalitesiyle Blackmagic Pocket Cinema Camera büyük rakipleriyle rahatlıkla boy ölçüşebilecek kadar güçlü.

3.5 inçlik ekranı görüntü hakimiyeti için ideal boyutta. Kayıt için SD kart kullanıyor olması pahalı ekipmanlarla bilgisayara aktarım yapma külfetini ortadan kaldırıyor. Sadece 128 mm genişliğinde ve 355 gram ağırlığındaki bu kamerayı zahmetsizce cebinizde taşıyabilir ve film projelerinizi kolayca sürdürebilirsiniz.

Üstelik Blackmagic Pocket Cinema Camera sadece 995 dolar (1.775 TL) karşılığında sizin olabilir. Kimbilir belki de içinizdeki sinema dehasının ihtiyaç duyduğu sihirli oyuncak budur.

Blackmagic Design - Pocket Cinema Camera


Kararsız Kalanlar için Karşılaştırdık: iPhone XS vs. iPhone XR

TEKNOLOJİ | Kararsız Kalanlar için Karşılaştırdık: iPhone XS vs. iPhone XR

iPhone için En İyi Alternatif Şarj Kabloları

TEKNOLOJİ | iPhone için En İyi Alternatif Şarj Kabloları

Müzik Zevkinizi Doruğa Çıkaracak 7 Kulaklık

TEKNOLOJİ | Müzik Zevkinizi Doruğa Çıkaracak 7 Kulaklık

Sony PlayStation 5’den Yeni Haber Var

TEKNOLOJİ | Sony PlayStation 5’den Yeni Haber Var

Leica Sofort Yeni Rengiyle Geliyor

TEKNOLOJİ | Leica Sofort Yeni Rengiyle Geliyor

Sony Playstation 1 Minyatür Versiyonuyla Geri Dönüyor

TEKNOLOJİ | Sony Playstation 1 Minyatür Versiyonuyla Geri Dönüyor

Daha Fazla Göster