İçinizdeki sinema dehasını ortaya çıkarın

Sıradan bir kompakt fotoğraf makinesi gibi göründüğüne bakmayın; Blackmagic Pocket Cinema Camera profesyoneller için tasarlanmış bir Super 16 dijital video kaydedici.

11 Nisan 2013

İçinizdeki sinema dehasını ortaya çıkarın

Günümüzde cep telefonunuzla bile HD video kaydı yapabiliyor ve bunu anında paylaşabiliyorsunuz. Peki ya profesyoneller? Artık sinema filmi kalitesinde çekimler yapmak için kilolarca ağırlıkta ekipman taşımanıza gerek yok. Blackmagic Design, profesyonel çekimlerde kullanılan Super 16 sensörlü dijital kamerayı cep boyutlarına küçültmeyi başardı.

Blackmagic Pocket Cinema Camera, tüm Micro Four Thirds (MFT) objektiflerle uyumlu. MFT objektiflerin en önemli özelliği uygun fiyatları. Yani farklı bakış açıları yakalamak için pahalı video kamera objektiflerine yatırım yapmak zorunda değilsiniz.

İdeal ışık dengesini sağlayan 13 adımlı wide dynamic range (WDR) çekim özelliği, Super 16 boyutundaki sensörü ve en yüksek ProRes kayıt kalitesiyle Blackmagic Pocket Cinema Camera büyük rakipleriyle rahatlıkla boy ölçüşebilecek kadar güçlü.

3.5 inçlik ekranı görüntü hakimiyeti için ideal boyutta. Kayıt için SD kart kullanıyor olması pahalı ekipmanlarla bilgisayara aktarım yapma külfetini ortadan kaldırıyor. Sadece 128 mm genişliğinde ve 355 gram ağırlığındaki bu kamerayı zahmetsizce cebinizde taşıyabilir ve film projelerinizi kolayca sürdürebilirsiniz.

Üstelik Blackmagic Pocket Cinema Camera sadece 995 dolar (1.775 TL) karşılığında sizin olabilir. Kimbilir belki de içinizdeki sinema dehasının ihtiyaç duyduğu sihirli oyuncak budur.

Blackmagic Design - Pocket Cinema Camera


Panasonic’in UHD Virtual Reality Gözlüğünü Keşfediyoruz

TEKNOLOJİ | Panasonic’in UHD Virtual Reality Gözlüğünü Keşfediyoruz

Müzik Zevkinizi Doruğa Çıkaracak 7 Kulaklık

TEKNOLOJİ | Müzik Zevkinizi Doruğa Çıkaracak 7 Kulaklık

Microsoft Yeni Nesil Xbox’ı Tanıttı: Seri X

TEKNOLOJİ | Microsoft Yeni Nesil Xbox’ı Tanıttı: Seri X

Sennheiser Yeni Ürünleriyle Aramızda

TEKNOLOJİ | Sennheiser Yeni Ürünleriyle Aramızda

En İyi 6 Seyahat Kulaklığı

TEKNOLOJİ | En İyi 6 Seyahat Kulaklığı

Google’ın Yeni Akıllı Saati: Pixel Watch

TEKNOLOJİ | Google’ın Yeni Akıllı Saati: Pixel Watch

Daha Fazla Göster