İçinizdeki sinema dehasını ortaya çıkarın
Teknoloji

İçinizdeki sinema dehasını ortaya çıkarın

Sıradan bir kompakt fotoğraf makinesi gibi göründüğüne bakmayın; Blackmagic profesyoneller için...

Günümüzde cep telefonunuzla bile HD video kaydı yapabiliyor ve bunu anında paylaşabiliyorsunuz. Peki ya profesyoneller? Artık sinema filmi kalitesinde çekimler yapmak için kilolarca ağırlıkta ekipman taşımanıza gerek yok. Blackmagic Design, profesyonel çekimlerde kullanılan Super 16 sensörlü dijital kamerayı cep boyutlarına küçültmeyi başardı.

Blackmagic Pocket Cinema Camera, tüm Micro Four Thirds (MFT) objektiflerle uyumlu. MFT objektiflerin en önemli özelliği uygun fiyatları. Yani farklı bakış açıları yakalamak için pahalı video kamera objektiflerine yatırım yapmak zorunda değilsiniz.

İdeal ışık dengesini sağlayan 13 adımlı wide dynamic range (WDR) çekim özelliği, Super 16 boyutundaki sensörü ve en yüksek ProRes kayıt kalitesiyle Blackmagic Pocket Cinema Camera büyük rakipleriyle rahatlıkla boy ölçüşebilecek kadar güçlü.

3.5 inçlik ekranı görüntü hakimiyeti için ideal boyutta. Kayıt için SD kart kullanıyor olması pahalı ekipmanlarla bilgisayara aktarım yapma külfetini ortadan kaldırıyor. Sadece 128 mm genişliğinde ve 355 gram ağırlığındaki bu kamerayı zahmetsizce cebinizde taşıyabilir ve film projelerinizi kolayca sürdürebilirsiniz.

Üstelik Blackmagic Pocket Cinema Camera sadece 995 dolar (1.775 TL) karşılığında sizin olabilir. Kimbilir belki de içinizdeki sinema dehasının ihtiyaç duyduğu sihirli oyuncak budur.

Blackmagic Design - Pocket Cinema Camera

İZLE
Deniz Tortum’dan Belirsizlik Çağında Hayatı Olumlama
İlgili Başlıklar
Daha Fazlası